Digitālās attīstības gids Latvijas uzņēmumiem

Mēs vēlamies audzēt mūsu uzņēmumu starptautisko konkurētspēju, padarot Latviju vēl pamanāmāku pasaules digitālajā kartē. Tāpēc palīdzam uzņēmējiem atrast jaudīgākos viedos rīkus un neapmaldīties digitālo risinājumu un zināšanu iespējās.

Eiropas Digitālās inovācijas centrs

Eiropas Digitālo inovāciju centri (EDIC) ir daļa no Eiropas Savienības programmas “Digitālās Eiropas programma”. EDIC palīdzēs veicināt uzņēmumu digitālu transformāciju, t.i. digitālo tehnoloģiju ieviešanu uzņēmumos, publiskās pārvaldes iestādēs, kā arī, uzlabos iedzīvotāju padziļinātas digitālās prasmes. Šādi centri darbojas visās ES dalībvalstīs, līdz ar to arī Latvija tiks iekļauta kopējā Eiropas digitālo tehnoloģiju ekosistēmā.

Latvijā ir EDIC statuss ir piešķirts divām organizācijām – Latvijas IT klasterim un Latvijas Digitālajam akseleratoram.

Mūsu darbības fokuss šajā projektā ir Biznesa procesu digitalizācijas un e-komercijas risinājumu pilnveidošana un ieviešana.

Arrow down right

.01

.01

Digitālā transformācija

Tu vari pilnveidot savu uzņēmumu, liekot lietā viedos rīkus. Mēs palīdzēsim atrast tieši tavam uzņēmumam piemērotāko tehnoloģiju un testēt to pirms ieviešanas produktu ražošanā vai pakalpojumu sniegšanā.
Arrow down right

.02

.02

Augsta līmeņa digitālās prasmes

Piedāvāsim tava uzņēmuma darbiniekiem apgūt zināšanas un prasmes, kas nepieciešamas uzņēmuma digitālajai izaugsmei. Piemeklēsim specializētas apmācību programmas un organizēsim zinošu mentoru konsultācijas.
Arrow down right

Kādos virzienos darbojamies?

Pamatā darbojamies divos virzienos, kas izcili papildina viens otru, lai tavs uzņēmums piedzīvotu pēc iespējas straujāku digitālo izrāvienu.

Arrow down right

Mūsu ceļabiedri

Tikai kopā ar spēcīgiem ceļabiedriem jeb sadarbības partneriem varam pilnvērtīgi pildīt savu lomu – būt par digitālās attīstības gidu Latvijas uzņēmējiem.


Eiropas Digitālās inovācijas centrs

Uzzini vairāk
Plus

Reģionālie kontaktpunkti

Centri, kas darbojas reģionos kā pirmie informatīvie pieturas punkti uzņēmumu ceļā uz digitālo attīstību.

Ja vēlies uzzināt par jaunumiem un iespējām, kas var palīdzēt tavam uzņēmumam, piesakies mūsu jaunumu saņemšanai! 
Aizpildi zemāk atrodamo kontaktformu, ziņas sadaļā norādot "vēlos saņemt jaunumus"!

Sazinies ar mums

Obligāts lauks
Nepareizs e-pasta formāts
Obligāts lauks
0 /

Ritināt uz leju