Green dots

Digitālās attīstības gids Latvijas uzņēmumiem

Pieteikties atbalstam digitālās transformācijas veicināšanai uzņēmumos

Latvijā uzņēmumu digitālās transformācijas veicināšanai ir iespēja pieteikties divos Eiropas Digitālās inovācijas centros (EDIC). Katram no tiem pastāv atšķirības, kuras ir būtiskas uzņēmējiem saņemot EDIC pakalpojumus, tai skaitā Digitālā brieduma testu un Digitalizācijas ceļa karti, un piesakoties dažādām atbalsta programmām. Attiecīgi - testu nepieciešams aizpildīt tajā EDIC, kurš ir atbildīgs par konkrēto darbības jomu.

Lai sekmētu raitāku sagatavošanos un pieteikšanos ceļa kartes izstrādei, aicinām Jūs pieteikties Kickstart digitalizācijas treniņiem. Vairāk par treniņiem: www.kickstart.lv

.01

.01

Latvijas IT klasteris

Biznesa procesu digitalizācijas un e-komercijas risinājumu pilnveidošana un ieviešana.
Arrow down right

.02

.02

Latvijas Digitālais akselerators

Uzņēmumu un publiskā sektora digitālā transformācija, lai radītu jaunus biznesa modeļus un klientu pieredzi ar jaunu digitālo produktu palīdzību. Jaunu digitālo platformu, preču un pakalpojumu pētniecība un attīstība.
Arrow down right

2024

Izvēlies kategoriju

Arrow Down
 • Jan.
 • Febr.
 • Marts
 • Apr.
 • Maijs
 • Jūn.
 • Jūl.
 • Aug.
 • Sept.
 • Okt.
 • Nov.
 • Dec.

Jūnijs

Par pasākumu:

"IT Waffle Meetup" – tīklošanās pasākums, kas pulcē vienuviet IT jomas pārstāvjus. Iegūsti jaunus kontaktus nozarē, dalies ar pieredzes stāstiem, kā arī parādi visiem veiksmīgus IT projektus un start-up idejas, rīkus, programmas, kā arī vienkārši papļāpā ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem.


📌 Pasākums, tāpat kā vafeles – BEZ MAKSAS.

📅 Tiekamies 5.jūnijā (trešdien), plkst. 18.00 (ierašanās no plkst. 17.40).
📍 Adrese: tiks izziņota drīzumā (saņemsi info e-pastā)


PROGRAMMA:
17:40 – Ierašanās un vafeles 🧇
18:00 – Kas jauns Jēkabpilī un Latvijā IT nozarē?
18:15 – 1. iedvesmas stāsts
18:40 – 2. iedvesmas stāsts
19:05 – Tīklošanās un vafeles 🧇
19:25 – 3. iedvesmas stāsts
20:00 – Tīklošanās un vafeles


Tiekamies! Būs forši! 🚀✨


Pasākums notiek projekta ”EDIC: atbalsts digitalizācijai un mākslīgā intelekta attīstībai Latvijā” (Nr. 2.2.1.1.i.0/23/I/CFLA/001) un projekta ”Development of AI – ICT for Manufacturing EDIH in Latvia” (Nr. 101083983) ietvaros.

Uzzini vairāk

4.

Jūn. 2024

IT Waffle Meetup – Jēkabpils

4. jūnijā, aicinām piedalīties bezmaksas seminārā un konsultācijās par tēmu “Atbalsts biznesa procesu digitalizācijai”

Semināru un konsultācijas vadīs Zemgales Uzņēmējdarbības centra eksperte digitalizācijas jautājumos Lolita Felzenberga, iepazīstinot ar atbalsta saņemšanas iespējām biznesa procesu digitalizācijai un e-komercijas risinājumu pilnveidošanai un ieviešanai.

Seminārs notiks tiešsaistes platformā “Zoom”, un tas paredzēts uzņēmumiem un publiskā sektora institūcijām, kam nepieciešama biznesa procesa, mārketinga vai organizācijas digitālā transformācija.

Turpinājumā ikviens interesents varēs piedalīties individuālās konsultācijās no plkst. 10.30 līdz 16.00, kas plānotas klātienē ZRKAC Svētes ielā 33, Jelgavā, iepriekš piesakoties uz konkrētu laiku.

Dalība pasākumā ir bez maksas.

Pieteikšanās līdz 31. maijam: https://ej.uz/bizn_digi

Papildu informācija pieejama, zvanot pa tālruni 63012169, 63012155 vai rakstot uz e-pastu uznemejdarbiba@zrkac.jelgava.lv.

Pasākuma norisi finansē Eiropas Savienība – “NextGenerationEU”. Tomēr paustie uzskati un viedokļi ir tikai autora (-u) uzskati un viedokļi un ne vienmēr atspoguļo Eiropas Savienības vai Eiropas Komisijas uzskatus un viedokļus. Par tiem nav atbildīga ne Eiropas Savienība, ne Eiropas Komisija.

Uzzini vairāk

4.

Jūn. 2024

Seminārs “Atbalsts biznesa procesu digitalizācijai”

Par pasākumu:

"IT Waffle Meetup" – tīklošanās pasākums, kas pulcē vienuviet IT jomas pārstāvjus. Iegūsti jaunus kontaktus nozarē, dalies ar pieredzes stāstiem, kā arī parādi visiem veiksmīgus IT projektus un start-up idejas, rīkus, programmas, kā arī vienkārši papļāpā ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem.


📌 Pasākums, tāpat kā vafeles – BEZ MAKSAS.

📅 Tiekamies 5.junijā (trešdien), plkst. 18.00 (ierašanās no plkst. 17.40).
📍 Adrese: LIAA pārstāvniecība DaugavpilīVienības iela 13, 1. stāvs, 115. auditorija, Daugavpils


17.40 – Ierašanās, tīklošanās un vafeles 🧇
18.00 – Kas jauns Daugavpilī un Latvijā IT nozarē?
18.15 – Ilze Zelča (Dispute Analyst, Tietoevry) – "Karjeras maiņa par 180 grādiem"
18.35 – Agate Ambulte (vadītāja, Digitālo inovāciju parks) – "Mākslīgā intelekta iespējas – praktiski piemēri un ieskats, kā citi lieto ChatGPT"
18.55 – Tīklošanās un vafeles 🧇
19.15 – Andris Ondzuls (projekta vadītājs, Latgales uzņēmējdarbības centrs) – "Uzņēmuma procesu digitalizācija – idejas, finansējums, piemēri"
19.35 – Pasākuma noslēgums – draudzīgas sarunas, jauni kontakti un garšīgas vafeles!


Tiekamies! Būs forši! 🚀✨

Pasākumu organizē IT Waffle Meetup sadarbībā ar Digitālo inovāciju parku, Tietoevry un LIAA pārstāvniecību Daugavpilī ❤️


Pasākums notiek projekta ”EDIC: atbalsts digitalizācijai un mākslīgā intelekta attīstībai Latvijā” (Nr. 2.2.1.1.i.0/23/I/CFLA/001) un projekta ”Development of AI – ICT for Manufacturing EDIH in Latvia” (Nr. 101083983) ietvaros.


Pasākuma noteikumi – www.itwafflemeetup.lv/noteikumi.pdfUzzini vairāk

5.

Jūn. 2024

IT Waffle Meetup – Daugavpils

Biznesa konference par ģeneratīvo mākslīgo intelektu un to pielietošanu digitālās transformācijas gadā.

Šis ir CEE reģiona MāksIīgā Intelekta pasākums-tikšanās "GEN AI Summit Riga" ar daudzpusīgu dienas programmu un tīklošanās iespējām, pulcējot vienuviet MI ekspertus, jaunuzņēmējus, mācībspēkus, vadītājus, un investorus no dažādām industrijām, kurus vieno viens mērķis - integrēt MI ikdienā un transformēt digitālo nākotni.

Latvijas, Lihtenšteinas un Šveices vadošo ekspertu pieredzes stāsti un praktiski padomi

Par konferences centrālajām tēmām ir izvirzītas digitālpratība, ilgtspējīgas inovācijas, darbinieku prasmju transformācija un pārkvalificēšana, izglītības jomas izmaiņas, MI risinājumu pieejamība produktivitātes un efektivitātes uzlabošanai. Dalīsimies zināšanas par aktuālākajām digitālajām tehnoloģijām un pakalpojumiem, kā un kur attīstīt jaunas MI prasmes, kā arī CEE reģiona speciālistu loma globālās MI un inovācijas nozares attīstībā.

Iegūsti jaunus kontaktus nozarē, iedvesmojies no pieredzes stāstiem un veiksmīgiem IM projektiem, start up idejām, rīkiem un programmām, ka arī pavadi dienu ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem.

Plašākai sabiedrībai aktualizēs savus digitālos risinājumus: RBS un EDIC izveidots AI Studio, Hyperscan, Digital Innovation Park, Service Bridge un citi partneri, bet aktivitāšu kopumu noslēgs MI Mākslinieku izstāde “Hyperinspired”.


 
Vērtīga un pielietojama informācija no vadošajiem ekspertiem


Tevi gaida prezentācijas un tematiskas paneļdiskusijas, tīklošanās sarunas un inovatīvu MI rīku sniegtās iespējas uzņēmējdarbībā un publiskajā sektorā, tostarp to loma digitālās revolūcijas veicināšanā, un izglītībā.


Pasākums būs īpaši aktuālas vadītajiem, analītiķiem, inovācijas tehnoloģiju ekspertiem, personāla vadības speciālistiem, pārdošanas vadītājiem, kā arī MI iesācējiem un profesionāļiem.


Saņem sev nepieciešamo informāciju, iedvesmojies, lai, pasākumam noslēdzoties, tev iezīmējas turpmākie soļi sava uzņēmuma un/vai savu prasmju transformācijas digitalizācijas tagadnei. Nosaki sava uzņēmuma un/vai savas profesionālās attīstības virzienu, iepazistoties ar MI potenciālu un inovatīvo tehnoloģiju rādītas priekšrocības.


Tiekamies! Būs vērtīgi!Vieta: FANTADROMS, Gustava Zemgala Gatve 74, Rīga

Vairāk informācijas: https://genaicee.com
Organizators: Service Bridge AI: https://servicebridge.ai/


Uzzini vairāk

11.

Jūn. 2024

Biznesa Konference: “Ģeneratīvā Mākslīgā Intelekta Vizionāru Tikšanās”

Ceturtdien, 13. jūnijā, pl. 10:00 notiks ceturtais pasākums vebināru sērijā par mākslīgā intelekta (AI) iespējām un izaicinājumiem uzņēmējdarbībā “Mākslīgā intelekta risinājumi ražošanas procesu uzlabošanai”🏭, kurā tiksimies ar APPLY IT dibinātāju un vadītāju Agni Jakuboviču un Riga Business School lektoru Valdi Saulespurēnu 🎓 un uzzināsim, kā Mākslīgais intelekts (MI) var būtiski uzlabot ražošanas procesus, piedāvājot dažādus risinājumus, kas veicina efektivitāti, samazina izmaksas un uzlabo produktu kvalitāti.

💡Vebināra saturs:

✅ Kā datorredze un mākslīgais intelekts uzlabo ražošanas procesus un produktu kvalitāti, integrējas ar citām tehnoloģijām un racionalizē ražošanas procesus, izmantojot prognozēšanu un resursu sadali;

✅ Tehnikas, kas ļauj nekavējoties identificēt ražošanas defektus un uzlabot produktu uzticamību;

✅ AI un datorredzes loma ražošanas datu vākšanā un analīzē, atbalstot labāku lēmumu pieņemšanu, prognozēšanu un inventāra pārvaldību.

✅ Ieskats jaunākajās tendencēs un nākotnes datorredzes un AI sasniegumos, uzsverot, kā šīs attīstības varētu turpināt revolūciju ražošanas nozarē.

Pievienojies un iegūsti dziļāku izpratni par AI tehnoloģijām, pielietojumu uzņēmējdarbībā un saņem praktiskus padomus no nozares ekspertiem!

***
AI Studio piedāvā tiešsaistes vebināru sēriju par mākslīgā intelekta (AI) iespējām un izaicinājumiem uzņēmējdarbībā. Šī 10 nodarbību programma paredzēta dažādu nozaru profesionāļiem, kuri vēlas apgūt praktiskus veidus, kā iekļaut mākslīgo intelektu savā ikdienas darbā, optimizēt darbību un palielināt peļņu, iegūt praktiskus piemērus AI izmatošanai uzņēmējdarbībā, kā arī iepazīt galvenos izaicinājumus un veidos to pārvarēšanai.

Vebināri notiek latviešu un angļu valodās.
Sekojiet līdzi mūsu sociālajiem tīkliem un mājas lapai, lai uzzinātu vairāk par nākamajām vebināriem un pasākumiem!

Mēs esam atvērti jaunām idejām un sadarbībām. Par potenciālo sadarbību raksti uz aistudio@rbs.lv!

Projekta “EDIC: atbalsts digitalizācijai un mākslīgā intelekta attīstībai Latvijā” (Nr. 2.2.1.1.i.0/23/I/CFLA/001) un projekta “Development of AI – ICT for Manufacturing EDIH in Latvia” (Nr. 101083983) ietvaros.

Uzzini vairāk

13.

Jūn. 2024

Vebinārs: Mākslīgā intelekta risinājumi ražošanas procesu uzlabošanai

Sazinies ar mums

Obligāts lauks
Nepareizs e-pasta formāts
Obligāts lauks
0 /

Ritināt uz leju