Digitālās attīstības gids Latvijas uzņēmumiem

Mēs vēlamies audzēt mūsu uzņēmumu starptautisko konkurētspēju, padarot Latviju vēl pamanāmāku pasaules digitālajā kartē. Tāpēc palīdzam uzņēmējiem atrast jaudīgākos viedos rīkus un neapmaldīties digitālo risinājumu un zināšanu iespējās.

PIESAKIES JAUNUMU SAŅEMŠANAI un esi vienmēr informēts par jaunumiem un iespējām!

Arrow down right

Ko mēs piedāvājam?

Varam palīdzēt noteikt tava uzņēmuma digitālās attīstības mērķi un kopā sasniegt to pa īsāko ceļu! Mēs vairosim tavu darbinieku zināšanas un prasmes, ieteiksim, kā piesaistīt finansējumu, kopā veiksim tehnoloģiju testus un radīsim jaunas idejas, kā digitalizēt un padarīt spēcīgāku tavu uzņēmumu.

Arrow down right

.01

.01

Digitālā transformācija

Tu vari pilnveidot savu uzņēmumu, liekot lietā viedos rīkus. Mēs palīdzēsim atrast tieši tavam uzņēmumam piemērotāko tehnoloģiju un testēt to pirms ieviešanas produktu ražošanā vai pakalpojumu sniegšanā.
Arrow down right

.02

.02

Augsta līmeņa digitālās prasmes

Piedāvāsim tava uzņēmuma darbiniekiem apgūt zināšanas un prasmes, kas nepieciešamas uzņēmuma digitālajai izaugsmei. Piemeklēsim specializētas apmācību programmas un organizēsim zinošu mentoru konsultācijas.
Arrow down right

Kādos virzienos darbojamies?

Pamatā darbojamies divos virzienos, kas izcili papildina viens otru, lai tavs uzņēmums piedzīvotu pēc iespējas straujāku digitālo izrāvienu.

Arrow down right

Mūsu ceļabiedri

Tikai kopā ar spēcīgiem ceļabiedriem jeb sadarbības partneriem varam pilnvērtīgi pildīt savu lomu – būt par digitālās attīstības gidu Latvijas uzņēmējiem.

Latvian
Digital Innovation Hub

Uzzini vairāk
Plus

Digitālie kontaktpunkti reģionos

Centri, kas darbojas reģionos kā pirmie informatīvie pieturas punkti uzņēmumiem ceļā uz digitālo attīstību.

Sazinies ar mums

Obligāts lauks
Nepareizs e-pasta formāts
Obligāts lauks
0 /

Ritināt uz leju