Green dots

Digitālās attīstības gids Latvijas uzņēmumiem

Pieteikties atbalstam digitālās transformācijas veicināšanai uzņēmumos

Latvijā uzņēmumu digitālās transformācijas veicināšanai ir iespēja pieteikties divos Eiropas Digitālās inovācijas centros (EDIC). Katram no tiem pastāv atšķirības, kuras ir būtiskas uzņēmējiem saņemot EDIC pakalpojumus, tai skaitā Digitālā brieduma testu un Digitalizācijas ceļa karti, un piesakoties dažādām atbalsta programmām. Attiecīgi - testu nepieciešams aizpildīt tajā EDIC, kurš ir atbildīgs par konkrēto darbības jomu.

Lai sekmētu raitāku sagatavošanos un pieteikšanos ceļa kartes izstrādei, aicinām Jūs pieteikties Kickstart digitalizācijas treniņiem. Vairāk par treniņiem: www.kickstart.lv

.01

.01

Latvijas IT klasteris

Biznesa procesu digitalizācijas un e-komercijas risinājumu pilnveidošana un ieviešana.
Arrow down right

.02

.02

Latvijas Digitālais akselerators

Uzņēmumu un publiskā sektora digitālā transformācija, lai radītu jaunus biznesa modeļus un klientu pieredzi ar jaunu digitālo produktu palīdzību. Jaunu digitālo platformu, preču un pakalpojumu pētniecība un attīstība.
Arrow down right

2024

Izvēlies kategoriju

Arrow Down
 • Jan.
 • Febr.
 • Marts
 • Apr.
 • Maijs
 • Jūn.
 • Jūl.
 • Aug.
 • Sept.
 • Okt.
 • Nov.
 • Dec.

Jūlijs

On 17 July 2024 at 09:30 AM CEST, tune in for the new episode of the Digital Skills Talks, "How Digital Skills Can Power-Up SMEs in the Digital World." This engaging 30-minute interview will focus on the importance of digital skills for SMEs to achieve the EU Digital Decade goals. By 2030, the European Commission targets having at least 75% of EU companies using Cloud, AI, or Big Data.

We are delighted to host two guest speakers for our episode: Aiga Irmeja, Chair of the Board at Latvian IT Cluster and European Digital Innovation Hub, and David Seoane, Head of Digital Business Development at Funding Box.


Uzzini vairāk

17.

Jūl. 2024

Digital Skills Talks series - How Digital Skills Can Power-Up SMEs in the Digital World

"IT Waffle Meetup" – tīklošanās pasākums, kas pulcē vienuviet IT jomas pārstāvjus. Iegūsti jaunus kontaktus nozarē, dalies ar pieredzes stāstiem, kā arī parādi visiem veiksmīgus IT projektus un start-up idejas, rīkus, programmas, kā arī vienkārši papļāpā ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem.


🥳 Šī tikšanās reize ir īpaša ar to, ka mums ir 6. dzimšanas diena, kopš sākušies IT Waffle Meetup pasākumi!


📌 Pasākums, tāpat kā vafeles – BEZ MAKSAS.

📅 Tiekamies 25.jūlijā (ceturtdien), plkst. 18.00 (ierašanās no plkst. 17.40).
📍 Adrese: Coworking Liepaja PopUp birojs, Tipogrāfijas radošais kvartāls, Andreja Pumpura iela 10 (2.stāvs), Liepāja.


PROGRAMMA:

17.40 – Ierašanās, tīklošanās un vafeles 🧇

18.00 – 18.20 Kas jauns Liepājā un Latvijā IT jomā – iespējas, projekti, digitalizācija u.c?
18.20 – 18.40 Tietoevry pārstāvis – "IT karjeras ceļš" – spīkeris tiks izziņots drīzumā

18.40 – 19.00 Pauls Jansons (Mākslīgā intelekta attīstības daļas direktors @ TET )  – pieredzes stāsts "No tehniskā speciālista par mākslīgā intelekta attīstības nodaļas vadītāju"

19:00 - 19:10 Linda Alksne (IT pakalpojumu pārvaldības procesu vadītāja un IT projektu vadītāja @ Liepājas pašvaldība) – "Liepāja un atvērtie dati – prakstiskais pielietojums"

19.10 – 19.25 Tīklošanās un vafeles 🧇
19.25 – 19.55 Irina Marinina (Sadarbības vadītāja @ EuroCC2 Latvia) – "Kam un kā lietot superdatoru? Nedaudz, par un ap superskaitļošanu"

19.55 – 20.25 João Dinis (Director of Climate Action @ Cascais, Portugal) – "What makes cities and communities smart?"

20.25 – 21.00 Pasākuma noslēgums – draudzīgas sarunas, jauni kontakti un garšīgas vafeles!


Tiekamies! Būs forši! 🚀✨

Pasākumu organizē IT Waffle Meetup sadarbībā ar Digitālo inovāciju parku, Tietoevry ❤️


Pasākums notiek projekta ”EDIC: atbalsts digitalizācijai un mākslīgā intelekta attīstībai Latvijā” (Nr. 2.2.1.1.i.0/23/I/CFLA/001) un projekta ”Development of AI – ICT for Manufacturing EDIH in Latvia” (Nr. 101083983) ietvaros.


Pasākuma noteikumi – www.itwafflemeetup.lv/noteikumi.pdf

Uzzini vairāk

25.

Jūl. 2024

"IT Waffle Meetup" – Liepāja

Esi gatavs perfektai kombinācijai – saule, jūrmala, tehnoloģijas, bizness, startup un investīcijas? Atzīmē kalendārā – 25. un 26. jūlijā visi ceļi ved uz "Summer Un-rest 2024" – unikālo vasaras tīklošanās pasākumu pludmalē!

"Summer Un-Rest" pasākumā tev visapkārt būs iespējas iepazīt foršus un jaudīgus cilvēkus, uzzināt, kā attīstīt savu IT karjeru vai izveidot jaunuzņēmumu un piesaistīt finansējumu. Šī būs arī iespēja ielūkoties inovāciju un biznesa vadībā ar mākslīgo intelektu. Pievienojieties mums 2 dinamiskos vasaras vakaros, iegūsti jaunas paziņas – iepazīstieties ar nozares ekspertiem, saņem padomus par investīciju piesaisti idejām, iedvesmojies no jaudīgu cilvēku pieredzes stāstiem par ceļu no idejas līdz jaudīgai IT karjerai vai biznesam.

1. diena: pirms-pasākums 🧇✨IT Waffle Meetup tīklošanās pasākums: uzzini par karjeras iespējām IT nozarē, kā arī atklāj interesantu informāciju par IT pasauli, klausies jaudīgus profesionāļu pieredzes stāstus.

2. diena: galvenais pasākums 🎤😎Summer Un-rest: atraisi savu IT un biznesa potenciālu, izmantojot vērtīgas iepazīšanās un pieredzes stāstus no nozares līderiem.


Summer Unrest aktivitātes:
✅ Runas un diskusijas: iegūsti atklātu un padziļinātu ieskatu mākslīgā intelekta biznesā un invoacijās, kā arī ieskaties investoru domu gājienā – kad piešķir un kad nepiešķir finansējumu. Spīkeri no Latvijas, Lietuvas, Lihtenšteinas un Portugāles.✅ Tīklošanās pludmalē: izveido vērtīgus kontaktus mierīgā, pludmales gaisotnē.✅ Vindsērfinga sesijas: iemācies vindsērfingu, un noķer savu pirmo vilni tikai vienas stundas laikā!✅ Tehnoloģiju biznesa sarunas pludmales tramvajā: perfekta iespēja iepazīties ar tehnoloģiju biznesa viedokļa līderiem un izbaudīt sarunas tramvajā.✅ Papildu pasākumi investoriem, vadītājiem un jaunuzņēmumiem: piedalies ekskluzīvās sesijās un pasākumos.✅ Startup pitch sesija: iespēja prezentēt savu jaunuzņēmuma ideju potenciālajiem investoriem.

Nepalaid garām gada superīgāko vasaras tīklošanās pasākumu! Uzzini vairāk šeit: https://www.digip.lv/summerunrest

Gatavojieties ienirt Liepājas pārsteigumos un izjust tehnoloģiju un biznesa pasaules steigu. Tiekamies pludmalē! 🌊☀️

Pasākumu organizē: IT Waffle Meetup, Liepāja, Digitālo inovāciju parks.Pasākums notiks projekta “EDIC: atbalsts digitalizācijai un mākslīgā intelekta attīstībai Latvijā” (Nr. 2.2.1.1.i.0/23/I/CFLA/001) un projekta “Development of AI – ICT for Manufacturing EDIH in Latvia” (Nr. 101083983) ietvaros.


Uzzini vairāk

26.

Jūl. 2024

Summer Un-Rest 2024 Liepāja

Sazinies ar mums

Obligāts lauks
Nepareizs e-pasta formāts
Obligāts lauks
0 /

Ritināt uz leju