Green dots

Jautājumi un atbildes

Tev ir jautājums par Eiropas Digitālās inovācijas centru un uzņēmumu digitalizāciju?  Iespējams, atbilde gaida tevi tieši šeit!

Kā manam uzņēmumam var palīdzēt Eiropas Digitālās inovācijas centrs?

Esam gatavi kļūt par tava uzņēmuma digitālās attīstības gidu. Ko tas nozīmē?

Mēs varam:

  • palīdzēt saprast, kādi digitālie risinājumi ir vajadzīgi tieši tavam uzņēmumam;
  • ieteikt apmācības un kursus, kas palīdzēs iegūt vai paplašināt zināšanas jaunāko tehnoloģiju jomā;
  • veikt kopā ar tevi tehnoloģiju testus pirms to ieviešanas ražošanā vai pakalpojumu sniegšanā;
  • konsultēt par finansējuma piesaistes iespējām.

Savus pakalpojumus pielāgojam katra uzņēmuma vajadzībām un pieredzei. Vairāk par mūsu pakalpojumiem uzzini sadaļā “Digitālās attīstības ceļi”.

Vai manam uzņēmumam būs jāmaksā par Eiropas Digitālās inovācijas centra pakalpojumiem?

Eiropas Digitālās inovācijas centra programma paredz finansiālu atbalstu digitālā attīstības ceļa sākšanai, piemērojot atbilstošākās aktivitātes uzņēmuma izaugsmei, taču katrs uzņēmums tiks vērtēts atsevišķi, ņemot vērā tā individuālās vajadzības un attīstības ambīcijas. Lai uzzinātu precīzāku informāciju par mūsu pakalpojumiem, sazinies ar mums.

Vai Eiropas Digitālās inovācijas centrs var palīdzēt manam uzņēmumam ar finansējumu digitālo rīku un tehnoloģiju iegādei?

Mēs varam sniegt konsultāciju par finansējuma piesaisti. Tas nozīmē, ka atbilstoši tava uzņēmuma digitalizācijas vajadzībām varam ieteikt, kur vērsties, lai pieteiktos finansējumam. Taču mēs paši neesam organizācija, kas var piešķirt finansējumu.

Vai Eiropas Digitālās inovācijas centrs var palīdzēt manam uzņēmumam tehnoloģiju testēšanā?

Tieši tā! Mēs varam tevi savest kopā ar augsti kvalificētiem ekspertiem, kas palīdzēs piemeklēt tavam uzņēmumam vajadzīgo tehnoloģiju un palīdzēs arī to testēt pirms ieviešanas produktu ražošanā vai pakalpojumu sniegšanā. Tu varēsi pārliecināties par tehnoloģijas lietderību, izvērtējot, vai tās sniegtie ieguvumi atsver izmaksas.

Kādi digitālie rīki ir vajadzīgi tieši manam uzņēmumam?

Visātrāk to vari noskaidrot, aizpildot testu “Cik digitāls esi?”. Testa rezultāti arī mums palīdzēs labāk novērtēt, cik digitāli nobriedis ir tavs uzņēmums un kuri no mūsu pakalpojumiem tev ir visvairāk nepieciešami. Tomēr tu vari arī uzreiz sazināties ar mums, un mēs tev piešķirsim savu gidu jeb mentoru, ar kuru kopā varēsiet piemeklēt tieši tavam uzņēmumam visvairāk vajadzīgās tehnoloģijas un kopā tās arī testēt pirms ieviešanas produktu ražošanā vai pakalpojumu sniegšanā.

Vai ir svarīgi, kādu uzņēmējdarbības nozari es pārstāvu?

Eiropas Digitālās inovācijas centrs ir gatavs palīdzēt ikvienam uzņēmumam. Tomēr mēs darbojamies saskaņā ar Latvijas Viedās specializācijas stratēģiju un esam apzinājuši jomas, kurās jaunu produktu un tehnoloģiju radīšana un papildu pētniecības kompetences šobrīd ir nepieciešamas visvairāk. Mēs uzskatām, ka valsts kopējai ekonomikas izaugsmei ir nepieciešams veicināt digitālo transformāciju tādās ražojošajās nozarēs kā lauksaimniecības pārtikas produktu, elektronikas, inženierzinātnes, kokrūpniecības un medicīnas nozare. Tieši tāpēc šo nozaru uzņēmējus visaktīvāk aicinām ar mums sadarboties.

Vai ir būtiski, kur atrodas mans uzņēmums?

Eiropas Digitālās inovācijas centrs ir izveidots, lai veicinātu Latvijas uzņēmumu attīstību. Turklāt mēs esam gatavi sadarboties neatkarīgi no tā, kurā Latvijas reģionā atrodas tavs uzņēmums.

Vai ir nozīme uzņēmuma lielumam?

Visvairāk digitālajā attīstībā vēlamies palīdzēt Latvijas mazajiem un vidējiem uzņēmumiem, tomēr labprāt sniegsim atbalstu arī lielajiem uzņēmumiem un mikrouzņēmumiem.

Vai Eiropas Digitālās inovācijas centra pakalpojumus var saņemt jaunuzņēmumi?

Eiropas Digitālās inovācijas centrs sniedz pakalpojumus gan pieredzējušiem uzņēmumiem, gan tiem, kuri ir tikai sava digitalizācijas vai pat uzņēmējdarbības ceļa sākumā

Kur es varu uzzināt, kā citiem uzņēmumiem ir veicies ar digitalizāciju?

Sadaļā “Veiksmes stāsti” vari iepazīties ar vairāku uzņēmēju digitalizācijas pieredzi un svarīgākajām atziņām.

Neatradi meklēto?

Mēs palīdzēsim atrast atbildi uz tavu jautājumu par Eiropas Digitālās inovācijas centru un uzņēmumu digitalizāciju.

Sazinies ar mums

Cik digitāls esi?

Cik tavs uzņēmums ir gatavs jaunākajiem IT risinājumiem? Noskaidro, aizpildot testu!
Arrow down right

Sazinies ar mums

Obligāts lauks
Nepareizs e-pasta formāts
Obligāts lauks
0 /

Ritināt uz leju