Green dots

Sazinies ar mums

Plāno digitalizēt savu uzņēmumu? Mēs varam kļūt par tava uzņēmuma digitālās attīstības gidu!


Mūsu komanda

Aiga Irmeja

izpilddirektore

aiga.irmeja@itbaltic.com


Ilze Raudiņa

digitalizācijas virziena vadītāja

ilze.raudina@itbaltic.com


Nellija Mahova

digitālās transformācijas vadošā eksperte (LIAA programma)

nellija.mahova@itbaltic.com

Māris Kromāns

digitālās transformācijas vadošais eksperts (LIAA programma)

maris.kromans@itbaltic.com

Zane Kūlmane

digitālās transformācijas vadošā eksperte (LIAA programma)

zane.kulmane@itbaltic.com 

Zigmunds Vīķis

digitālās transformācijas vadošais eksperts (ALTUM programma)

zigmunds.vikis@itbaltic.com

Viktorija Bediķe - Gauja

Jaunākais eksperts (LIAA PROGRAMMA)

viktorija.bedike-gauja@itbaltic.com 

Santa Melkere

jaunākais eksperts (ALTUM programma)

santa.melkere@itbaltic.com

Ira Raciņa

starptautiskās sadarbības un eksporta virziena vadītāja

ira.racina@itbaltic.com


Kristīne Zunde

projektu kvalitātes un administrācijas vadītāja

kristine.zunde@itbaltic.com


Ieva Bumbure-Džennetoglu  

projektu kvalitātes koordinatore

ieva.bumbure@itbaltic.com 

Lāsma Druķe

komunikācijas projektu vadītāja

lasma.druke@itbaltic.com

Liene Leikuma-Rimicāne

inovāciju projektu konsultante

liene.leikuma@itbaltic.com

Dita Upeniece

mārketinga projektu vadītāja

dita.upeniece@itbaltic.com

Krists Mediņš

Mazo un vidējo uzņēmumu klientu apkalpošanas speciālists

krists.medins@itbaltic.com

Neatradi meklēto? 

Ieskaties biežāk uzdotajos jautājumos un, iespējams, tieši tur atradīsi vajadzīgo atbildi!

Meklēt atbildi

Sazinies ar mums

Obligāts lauks
Nepareizs e-pasta formāts
Obligāts lauks
0 /

Ritināt uz leju