Ritināt uz leju

Green dots

Mūsu pasākumu saraksts

Kuros pasākumos piedalīties? Sazinies ar mums, un mēs ieteiksim tev piemērotākos!

2024

Izvēlies kategoriju

Arrow Down
 • Jan.
 • Febr.
 • Marts
 • Apr.
 • Maijs
 • Jūn.
 • Jūl.
 • Aug.
 • Sept.
 • Okt.
 • Nov.
 • Dec.

Maijs

8. maijā Datakom aicina uz “Biznesa tehnoloģiju dienu” “Hanzas peronā”!

 

Konference šogad veltīta drošības risinājumu un pakalpojumu tēmai. Eksperti no Latvijas un ārvalstīm dalīsies informācijā par jaunākajām tendencēm IT drošības jomā, būs iespēja dzirdēt uzņēmumu pieredzes stāstus, kā arī praktiskā veidā demo stendos iepazīt dažādus IT risinājumus un visas dienas garumā aprunāties ar ražotāju (IBM, Palo Alto Networks, u. c.) pārstāvjiem un Datakom tehniskajiem konsultantiem.

 

“Biznesa tehnoloģiju dienā” ielūdzam piedalīties uzņēmumu un valsts iestāžu vadītājus, finanšu un IT nodaļu vadītājus, kā arī ikvienu citu interesentu!
Konference noslēgsies ar muzikālu baudījumu, loteriju un biznesa videi tik nozīmīgo tīklošanās daļu.

Uzzini vairāk

8.

Maijs 2024

Datakom aicina uz “Biznesa tehnoloģiju dienu”

AI Studio piedāvā tiešsaistes vebināru sēriju par mākslīgā intelekta (AI) iespējām un izaicinājumiem uzņēmējdarbībā. Šī 7 nodarbību programma paredzēta dažādu nozaru profesionāļiem, kuri vēlas apgūt praktiskus veidus, kā iekļaut mākslīgo intelektu savā ikdienas darbā, optimizēt darbību un palielināt peļņu, iegūt praktiskus piemērus AI izmatošanai uzņēmējdarbībā, kā arī iepazīt galvenos izaicinājumus un veidus to pārvarēšanai. 

Pirmo vebināru “Ievads mākslīgā intelekta pasaulē” rīkosim sadarbībā ar vienu no “AI Academy” izveidotājiem un pasniedzējiem - Latvijas AI nozares ekspertu Juri Baumu. Kopā ar Juri iepazīsimies ar mākslīgā intelekta pamatjēdzieniem un tā pielietojumu iespējām, nodrošinot ieskatu šīs tehnoloģijas aizraujošajā pasaulē.

Diskutēsim par dažādiem jautājumiem, tai skaitā:

Vai mākslīgais intelekts ir tikai kārtējais burbulis vai tehnoloģiskā revolūcija?

Kādas ir tā iespējas un ierobežojumi? 

Kādi ir vispopulārākie AI pielietojumi uzņēmējdarbībā?

Kādus citus rīkus ir vērts apgūt, papildus labi zināmajam ChatGPT?

Kā mākslīgo intelektu var integrēt ikdienas darba procesos?

Vai jūsu uzņēmums ir gatavs nākotnes izaicinājumiem? Pievienojies un uzzini, kā mākslīgā intelekta tehnoloģijas var palīdzēt tavam uzņēmumam attīstīties!

Vebinārs notiks latviešu valodā.

Mēs esam atvērti jaunām idejām un sadarbībām. Par potenciālo sadarbību raksti uz aistudio@rbs.lv

Uzzini vairāk

9.

Maijs 2024

Ievads mākslīgā intelekta pasaulē Facebook Live

KAS IR KICKSTART TRENIŅŠ?

Kickstart digitalizācijas treniņš ir praktiskas apmācības, kas palīdz uzņēmumiem izprast, kas ir digitalizācija un kā tās iespējas izmantot biznesa attīstībā. Tā laikā dalībnieki analizē virzienus, kuros digitalizāciju uzsākt vai turpināt, vērtē savus biznesa procesus un meklē idejas, kā risināt savus biznesa izaicinājumus.


Treniņa noslēgumā uzņēmumi gatavo nepieciešamo informāciju, lai saņemtu valsts finansējumu šo digitalizācijas ideju realizēšanai gan grantu veidā, gan līdzfinansējuma programmās. Tas ļauj uzņēmumiem nodefinēt savu šodienu un veidot vīziju, kā kļūt efektīvākiem un konkurētspējīgākiem nākotnē.


Treniņš notiek klātienē dažādās Latvijas pilsētās un tam var pieteikties gan mikro un mazie uzņēmumi, gan vidējie un lielie uzņēmumi.

Uzzini vairāk

9.

Maijs 2024

Kickstart digitlaizācijas treniņš Rīgā

 Par pasākumu:

"IT Waffle Meetup" – tīklošanās pasākums, kas pulcē vienuviet IT jomas pārstāvjus. Iegūsti jaunus kontaktus nozarē, dalies ar pieredzes stāstiem, kā arī parādi visiem veiksmīgus IT projektus un start-up idejas, rīkus, programmas, kā arī vienkārši papļāpā ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem.


📌 Pasākums, tāpat kā vafeles – BEZ MAKSAS.

📅 Tiekamies 14.maijā (otrdien), plkst. 18.00 (ierašanās no plkst. 17.40).
📍 Adrese: tiks izziņota drīzumā (saņemsi info e-pastā)


PROGRAMMA:
17:40 – Ierašanās un vafeles 🧇
18:00 – Kas jauns Valmierā un Latvijā IT nozarē?
18:15 – 1. iedvesmas stāsts
18:40 – 2. iedvesmas stāsts
19:05 – Tīklošanās un vafeles 🧇
19:25 – 3. iedvesmas stāsts
20:00 – Tīklošanās un vafeles


Tiekamies! Būs forši! 🚀✨


Pasākums notiek projekta ”EDIC: atbalsts digitalizācijai un mākslīgā intelekta attīstībai Latvijā” (Nr. 2.2.1.1.i.0/23/I/CFLA/001) un projekta ”Development of AI – ICT for Manufacturing EDIH in Latvia” (Nr. 101083983) ietvaros.

Uzzini vairāk

14.

Maijs 2024

IT Waffle Meetup – Valmiera

Cēsu Digitālais centrs, Digitālās nedēļas 2024 ietvaros, 15. maijā organizē pasākumu Cēsīs. Pasākums paredzēts mikro, maziem un vidējiem uzņēmumiem (MVU) un tajā tiks apskatītas sekojošas tēmas:

👉Vienkāršotas automatizācijas iespējas MVU;

👉Mākslīgā intelekta pielietojums MVU;

👉Uzņēmēja prakstisks pieredzes stāsts par uzņēmuma digitalizāciju;

👉Informācija par Eiropas Digitālās inovācijas centra piedāvātajām finansējuma atbalsta iespējām uzņēmumu digitalizācijai;

👉Informācija par plānotu, jaunu IT speciālistu apmācības programmu Cēsu novada IT speciālistiem, ar mērķi nodrošināt šo speciālistu pieejamību Cēsu novadā;

👉Mini KICKSTART - praktiska darbnīca uzņēmējiem, kuras laikā palīdzēsim saprast, kas ir digitalizācija, aicināsim padomāt par uzņēmumu šī brīža izaicinājumiem un potenciālajiem digitalizācijas risinājumiem;

👉Diskusija par MVU kopienas stiprināšanas iespējām Cēsu novadā.

Piesakieties jau tagad, aizpildot pieteikuma anketu www.cdc.lv, un esat gatavi piedzīvot digitālo revolūciju!

Pasākums notiek projekta “EDIC: atbalsts digitalizācijai un mākslīgā intelekta attīstībai Latvijā” (Nr. 2.2.1.1.i.0/23/I/CFLA/001) un projekta “Development of AI – ICT for Manufacturing EDIH in Latvia” (Nr. 101083983) ietvaros. Pasākumu finansē Eiropas Savienība un Eiropas Savienība – NextGenerationEU. Tomēr paustie uzskati un viedokļi ir tikai autora(-u) uzskati un viedokļi un ne vienmēr atspoguļo Eiropas Savienības vai Eiropas Komisijas uzskatus un viedokļus. Par tiem nav atbildīga ne Eiropas Savienība, ne Eiropas Komisija.

15.

Maijs 2024

Digitālā transformācija: Uzņēmējdarbības izaicinājumi un risinājumi

Digitiālās nedēļas 2024 uzņēmēju dienas ietvaros aicinām Jūs uz pasākumu "Digitalizācija - uzņēmumu virzība nākotnē!", kas notiks 15. maijā plkst. 10:00 - 12:30. Pasākumu klātienē varēs apmeklēt Rīgas Biznesa skolas telpās, Skolas ielā 11, Rīgā. Attālināti tiešraide būs vērojama LIKTA Facebook.

Programma:

✅10:00 - 10:05 Pasākuma atklāšana

✅10:05 - 10:35 Digitalizācijas programmas un to aktualitātes - EDIC komandas vadītāja Madara Melne Krūmiņa

✅10:35 - 11:05 Strādāt gudrāk, nevis grūtāk: ka maksimāli palielināt uzņēmuma potenciālu ar digitālo dokumentu vadību - DocLogix galveno klientu vadītāja Jūlija Undžīte

✅10:35 - 11:05 Mākslīgais intelekts biznesā un darbinieku ikdienā: Kā uzlabot efektivitāti - BDO Latvija riska un finanšu konsultāciju vadītājs, RBS pasniedzējs Edgars Voļskis

✅11:05-11:35 Pārtraukums (iespēja apmeklēt uzņēmumu stendus un uzdot interesējošos jautājumus )

✅11:35-12:05 “Ceļvedis digitālajās prasmes: Kādas kompetences ir jāapgūst vadītājiem?” - BDA mācību risinājumu nodaļas vadītāja Dace Alekna

✅12:05-12:25 Digitālās prasmes kā stūrakmens uzņēmuma attīstībā -Claudio Rivera, RTU RBS Direktors

✅12:25- ... Pasākuma noslēgums un tīklošanās

Pasākumu iespējams apmeklēt gan klātienē, gan attālināti, iepriekš reģistrējot savu dalību šeit: https://likta.lv/uznemeju-diena-15-maija-registracija/ 

❗Vietu skaits klātienē ierobežots.Pasākums tiek īstenots projekta ”EDIC: atbalsts digitalizācijai un mākslīgā intelekta attīstībai Latvijā / Development of AI – ICT for Manufacturing EDIH in Latvia” (EDIHLV) (projekts Nr. 2.2.1.1.i.0/23/I/CFLA/001 un Nr. 101083983) ietvaros#eprasmes24 #adweeks24 

Uzzini vairāk

15.

Maijs 2024

DIGITĀLĀ NEDĒĻA 2024: Digitalizācija - uzņēmumu virzība nākotnē!

Satiec līdzīgos un stiprini biznesu ar digitālo nākotni!

Izaugsme uzņēmējdarbībā nav iespējama bez procesu digitalizācijas un digitālās drošības. Kiberdrošības un mākslīgā intelekta nozīme ir kļuvusi par neatņemamu ikdienas sastāvdaļu. Un tieši šo tēmu izvērsums gaidāms Zemgales Uzņēmēju forumā.


Datums: 15. maijs, 2024

Vieta: Industriālais "Nākotnes parks" 

Norises vieta – gana unikāla - industriālais “Nākotnes parks” jeb helikopteru angārs un lidlauks “Future Wings” Jelgavas novada Nākotnē, kas pārtaps par foruma norises vietu, lai ikvienu dalībnieku – pārnestā nozīmē paceltu nelielam lidojumam jaunos uzņēmējdarbības apvāršņos. 

Mērķis:  veicināt izpratni par mākslīgā intelekta un  kiberdrošības nozīmi uzņēmējdarbības jomā un digitālajām inovācijām biznesa attīstībai.

Uzzini vairāk

15.

Maijs 2024

Zemgales Uzņēmēju forums

KAS IR KICKSTART TRENIŅŠ?

Kickstart digitalizācijas treniņš ir praktiskas apmācības, kas palīdz uzņēmumiem izprast, kas ir digitalizācija un kā tās iespējas izmantot biznesa attīstībā. Tā laikā dalībnieki analizē virzienus, kuros digitalizāciju uzsākt vai turpināt, vērtē savus biznesa procesus un meklē idejas, kā risināt savus biznesa izaicinājumus.


Treniņa noslēgumā uzņēmumi gatavo nepieciešamo informāciju, lai saņemtu valsts finansējumu šo digitalizācijas ideju realizēšanai gan grantu veidā, gan līdzfinansējuma programmās. Tas ļauj uzņēmumiem nodefinēt savu šodienu un veidot vīziju, kā kļūt efektīvākiem un konkurētspējīgākiem nākotnē.


Treniņš notiek klātienē dažādās Latvijas pilsētās un tam var pieteikties gan mikro un mazie uzņēmumi, gan vidējie un lielie uzņēmumi.

Uzzini vairāk

16.

Maijs 2024

Kickstart digitalizācijas treniņš Rīgā

22. maijā aicinām vadītājus pie mums ciemos "Place 11" uz klātienes interaktīvo semināru - "Kad ar Excel vairs nepietiek - datu izmantošana nobriedušās organizācijās".

Ikdienā uzņēmumā tiek ievadīti un uzkrāti dati visdažādākajās sistēmās. Galvenais izaicinājums - kā šos datus apkopot, analizēt un, pats galvenais, izmantot tā, lai pieņemtu labākos biznesa lēmumus?

Kopā ar ekspertiem radīsim atbildes uz šiem jautājumiem un semināra dalībnieki uzzīmēs paši savu datu izmantošanas ceļa karti!

 

Uzzini vairāk

22.

Maijs 2024

"Kad ar Excel vairs nepietiek - datu izmantošana nobriedušās organizācijās"

*Hakatons - ir ideju sprints, kas ilgst 24 stundas un tā laikā tiek veidoti jaunu risinājumu sākotnējās idejas un prototipi, ko vēlāk iespējams īstenot dzīvē. 

Pasākuma mērķis


Mērķis padziļināti izpētīt tēmas, izveidot skices, prezentēt idejas, lai kopīgi rastu jaunus, dzīvotspējīgus risinājumus, radītu produktus, pakalpojumus, kas palīdzētu atrisināt esošās problēmas.

Tavi ieguvumi


 • Pieņem izainājumus, kas ir patiešām  svarīgi
 • Uzzini par jauno un aktuālo 
 • Iegūsti vērtīgas balvas
 • Iepazīsti līdzīgi domājošos

Izvēlies  savu komandu


1. (EDI) Electronic Document Interfacing ieviešanas priekšnosacījumi, ieguvumi un potenciālie nozaru risinājumi 

 Tā vien šķiet, ka uzņēmumi sāk izmantot EDI tikai tad,  ja kāds liels klients vai piegādātājs viņus piespiež. Kādēļ tā? Informācijas trūkums? Izmaksas? Pieejamība?  Kas pietrūkst, lai digitalizētu starpuzņēmumu dokumentu plūsmu ar EDI - to mēģināsim noskaidrot šajā hakatona grupā. EDI  uzņēmumiem palīdz ne tikai saņemt un nosūtīt e-rēķinus un digitalizēt papīra dokumentus, bet arī pilnīgi digitāli apmainīties ar tiem, veikt korekcijas.

2. CO2 mērijumi, nospieduma mazināšana un atspoguļošana dažādu nozaru uzņēmumos

Tā vien šķiet, ka uzņēmumi sāk izmantot EDI tikai tad,  ja kāds liels klients vai piegādātājs viņus piespiež. Kādēļ tā? Informācijas trūkums? Izmaksas? Pieejamība?  Kas pietrūkst, lai digitalizētu starpuzņēmumu dokumentu plūsmu ar EDI - to mēģināsim noskaidrot šajā hakatona grupā. EDI  uzņēmumiem palīdz ne tikai saņemt un nosūtīt e-rēķinus un digitalizēt papīra dokumentus, bet arī pilnīgi digitāli apmainīties ar tiem, veikt korekcijas.

Klimata pārmaiņas un to saistība ar CO2 ir pretrunīgs temats - katram ir savs viedoklis, taču nav šaubu par vienu - tuvākā nākotnē uzņēmumi būs spiesti rēķināties ar savu CO2 nospiedumu. To piespiedīs darīt vai nu Skandināvu klienti vai ES birokrāti. Taču kā to mērīt, kā samazināt, kādas ir iespējamās sekas? Uz šiem jautājumiem jāsāk meklēt atbildes arī Latvijas uzņēmumiem un šī grupa varētu sev un viņiem palīdzēt.

3. Mākslīgais  intelekts  AI - nu un? Kā to izmantot uzņēmuma ikdienā?

Mākslīgais intelekts,  īpaši generative AI kā, piemēram, chatGPT, Claude, Grok un citi rīk,i ir pārņēmuši publisko telpu. Daudzi uzņēmumi par tiem ir dzirdējuši un varbūt pat iedomājušies, taču lielākā daļa tā arī ir palikuši pie jautājuma - nu un? Ko reāli ar tiem var izdarīt, izņemot iegūt, iespējams, izfantazētu atbildi uz maznozīmīgiem jautājumiem? Kā tie reāli var palīdzēt grāmatvežiem, mārketinga speciālistiem, pārdevējiem, personāla cilvēkiem vai vadītājiem? Uz šiem praktiskajiem jautājumiem atbildi centīsies atrast šī grupa.

4. Uzņēmuma darbības nepārtrauktības plāna izstrāde (force majeure apstākļos)

Šobrīd, kad pasaulē norit aktīva karadarbība un  ekonomiskā situācija arī ir diezgan nestabila,  var rasties  traucējumi  uzņēmuma darbībai. Daudzi uzņēmuma dati un biznesam kritiskas  sistēmas atrodas "mākonī" vai tieši pretēji iekšējā infrastruktūrā, kas var tikt pakļauti riskiem.   Par ko būtu jāpadomā uzņēmumiem, lai nodrošinātu darbības nepārtrauktību vai vismaz minimālus zaudējumus iestājoties neparedzētiem apstākļiem? Biznesa sistēmas, darbinieku datori, komunikācijas rīki, juridiskie aspekti - par šiem jautājumiem domās šī komanda.

Uzzini vairāk

23.-24.

Maijs 2024

HAKATONS

KAS IR KICKSTART TRENIŅŠ?

Kickstart digitalizācijas treniņš ir praktiskas apmācības, kas palīdz uzņēmumiem izprast, kas ir digitalizācija un kā tās iespējas izmantot biznesa attīstībā. Tā laikā dalībnieki analizē virzienus, kuros digitalizāciju uzsākt vai turpināt, vērtē savus biznesa procesus un meklē idejas, kā risināt savus biznesa izaicinājumus.


Treniņa noslēgumā uzņēmumi gatavo nepieciešamo informāciju, lai saņemtu valsts finansējumu šo digitalizācijas ideju realizēšanai gan grantu veidā, gan līdzfinansējuma programmās. Tas ļauj uzņēmumiem nodefinēt savu šodienu un veidot vīziju, kā kļūt efektīvākiem un konkurētspējīgākiem nākotnē.


Treniņš notiek klātienē dažādās Latvijas pilsētās un tam var pieteikties gan mikro un mazie uzņēmumi, gan vidējie un lielie uzņēmumi.

Uzzini vairāk

23.

Maijs 2024

Kickstart digitalizācijas treniņš Rīgā

Par pasākumu:

"IT Waffle Meetup" – tīklošanās pasākums, kas pulcē vienuviet IT jomas pārstāvjus. Iegūsti jaunus kontaktus nozarē, dalies ar pieredzes stāstiem, kā arī parādi visiem veiksmīgus IT projektus un start-up idejas, rīkus, programmas, kā arī vienkārši papļāpā ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem.


📌 Pasākums, tāpat kā vafeles – BEZ MAKSAS.

📅 Tiekamies 28.maijā (otrdien), plkst. 18.00 (ierašanās no plkst. 17.40).
📍 Adrese: tiks izziņota drīzumā (saņemsi info e-pastā)


PROGRAMMA:
17:40 – Ierašanās un vafeles 🧇
18:00 – Kas jauns Jelgavā un Latvijā IT nozarē?
18:15 – 1. iedvesmas stāsts
18:40 – 2. iedvesmas stāsts
19:05 – Tīklošanās un vafeles 🧇
19:25 – 3. iedvesmas stāsts
20:00 – Tīklošanās un vafeles


Tiekamies! Būs forši! 🚀✨


Pasākums notiek projekta ”EDIC: atbalsts digitalizācijai un mākslīgā intelekta attīstībai Latvijā” (Nr. 2.2.1.1.i.0/23/I/CFLA/001) un projekta ”Development of AI – ICT for Manufacturing EDIH in Latvia” (Nr. 101083983) ietvaros.

Uzzini vairāk

28.

Maijs 2024

IT Waffle Meetup – Jelgava

Sazinies ar mums

Obligāts lauks
Nepareizs e-pasta formāts
Obligāts lauks
0 /