AgroRobot
29900877
agrorobot@agrorobot.lv

AI-IoT2.0_expanded

Piedāvājām uz AI un advancēto algoritmu bāzes iekārtu paredzētu lauksaimniecības eksistējošām ravēšanas iekārtām, kuras ravē ar hidraulisko motoru palīdzību. Iekārta aizvieto darbinieku, kurš kontrolē motoru atrašanas vietu. Kā arī iekārta iegūst datus, kurus lauksaimnieks tālāk var izmantot.

Resursu pārvaldības Datu pārvaldības Ražošanas un kvalitātes kontroles
Cloud based AI Objektu atpazīšana IoT risinājums

Galvenā pamata funkcija ir veikt motoru aizvietojamības kontroli balstoties uz reāla laika objektu apstrādi, šāda veidā aizvietojot nepieciešamību pēc darbinieka, kas to dara. Kā arī darba procesa laikā tiek iegūti dati no lauka, kuri tiek apstrādāti un analizēti, līdz ar to saimnieks iegūst pilnu ainu par lauku un spēj veikt tālākas darbības balstoties uz datiem. Pieejama vēsturiska informācija par lauku un šādā veidā iespējams analizēt un redzēt tendences un prognozēt iespējamos riskus.

* Ar fizisku iekārtu, ko piedāvā ražotājs (sastāv no kamera, nepieciešamās plates, displejs, papildus stiprinājumi, hidraulikas sadalītājs, tā cilindri un tā aksesuāri) spēj nodrošināt objekta atpazīšanu un motoru lokācijas kontroli. * Spēj iegūt datus par lauku un piedāvāt atsevišķu analīzi par esošo lauku.

Fiziskais risinājums - kamera, nepieciešamās plates datu apstrādei, displejs, papildus stiprinājumi un aizsardzības, hidraulikas sadalītājs, cilindri, nepieciešamie stiprinājumi, šļaukas. Programmatūras risinājums - AI objekta atpazīšanas modelis, kurš atšķir nepieciešamo augu, klienta darbagalds (interface), no kura iespējams kontrolēt iekārtu. Papildus klienta zona, kur iespējams apskatīt datus par apstrādājamo lauku.

Klientam būs piedāvāts ērts klientu lietošanas interface, kas būs paredzēts klientam bez padziļinātām datorprasmēm. Klients izvēlās nepieciešamo kultūru, ar kuru strādā, nokalibrē motorus un ātrumu, un palaiž iekārtu. Automatiski tiek veikta datu ieguve un apstrāde, kura ir pieejama pēc klienta pieprasījuma

Līdzīgi risinājumi tirgū nepastāv, uz doto brīdi ir tikai pieejami pilnībā jaunas ravēšanas iekārtas ar objektu atpazīšanu, bet ne risinājumi, kuri spēj uzlabot jau esošās iekārtas.

Lauksaimniekam jābūt savā saimniecībā hidrauliskam ravētājam, kā Zuza3 vai līdzīgi, kurš sastāv no diviem hidrauliskiem motoriem. Iekārta paredzēta starprindu ravēšanai. Lauksaimniekam ir pieejama traktortehnika, kura spēs nodrošināt eļļas plūsmu gan uz motoriem, gan uz cilindriem

AgroRobot apņemas izstrādāt fizisko tehnisko risinājumu, kas sastāv no kameras, nepieciešamajām platēm un displeja. Ieviešot risinājumu reālajos apstākļos tiek definēts pārejas periods, kurā tiek iegūti dati par lauku un tiek uzlabots atpazīšanas modeli. Kā arī tiek trenēti modeļi priekš datu padziļinātas analīzes. Kā arī pārejas periodā, kurš ir līdz projekta atļautajam laikam tiek veikti pilnveidojumi klienta darbagaldā (inteface).

Apmācību lekcijas pēc pieprasījuma. Online sagatavoti materiāli, kur vizuāli parādīts lietošanas noteikumi, kā arī digitālā/ papīra formas instrukcija lietošanas uzsākšanai. Individuālās konsultācijas pēc pieprasījuma.

Programmatūra tiks uzturēta nepārtraukti un atjaunota ar jauno uzlabojumu ieviešanu un pārējo programmatūras versiju uzturēšanai. Tehniskais atbalsts tiks sniegts konsultējos attālināti un pēc nepieciešamības apmeklējot klientu un risinot problēmas uz vietas.

Šo pakalpojumu izmantojuši

Nav
Nav
Nav
Nav
Nav
Nav

Gatava risinājuma cena.
Cena Eur bez PVN
3000 €

Papildus pakalpojumi, kas iekļauti cenā

  • Programmatūras uzturēšana
  • tehniskā apkope garantijas laikā
  • 3 gadu abonements datu analīzes rīkam.