SIA IBSC
IBSC.lv
+37126487611
gz@ibsc.lv

RESICO ERP - mazumtirdzniecības un ēdināšanas uzņēmumu Pārvaldības sistēma

RESICO ERP ir Latvijā radīta mazumtirdzniecības un ēdināšanas uzņēmum pārvaldības sistēma, kas apvieno sevī produktu kataloga un noliktavas pārvaldību, pārdošanas datu analīzi un citas funkcijas. ERP sistēma integrējama ar kases sistēmām, E-komercijas platformām un datu analīzes rīkiem.

Pārdošanas Resursu pārvaldības
Cloud based API

RESICO ERP ir mākonī bāzēta ERP sistēma, kas paredzēta maziem un vidējiem mazumtirdzniecības, vairumtirdzniecības un ēdināšanas uzņēmēmumiem. RESICO ERP palīdz ērti menedžēt produktu katalogu, uzturēt un pārvaldīt noliktavas atlikumus, veikt inventarizācijas un pārvaldīt citu preču kustību starp noliktavām. RESICO ERP sistēmā ir iespējams analizēt pārdošanas datus izmantojot iebūvētos atskaišu mehānismus. RESICO ERP sistēmā iebūvētais CRM modulis ļaus ne tikai uzglabāt piegādātāju un klientu informāciju vienuviet, bet arī analizēt visas pārdošanas un iepirkumu darbības ar tiem. Izmantojot RESICO ERP sistēmu varēsiet veikt precīzos pārdošanas datos balstītus lēmumus, kas palīdzēs jūsu biznesa attīstībai.

RESICO ERP sistēmā pieejamas šādas funkcionalitātes: 1. Produktu kataloga pārvaldība 2. Produktu atlikumu un noliktavas pārvaldība, pavadzīmju apstrāde 3. Inventarizācijas, pārvietošanas un korekciju žurlnāli 4. Dāvanu karšu pārvaldība 5. Rēķinu izrakstīšana 6. Pārdošanas datu analīze 7. Iespējama integrācija ar kases sistēmu 8. Pielāgojama jebkura biznesa vajadzībām un iespējams veikt papildus izstrādes dažādu funkcionalitāšu izstrādei.

Risinājums ir mākonī bāzēts, tāpēc ir iespējams tam piekļūt no jebkuras vietas pasaulē, no jebkuras viedierīces ar interneta pārlūku un interneta pieslēgumu. Nav nepieciešams lokāls datu glabāšanas serveris datu uzglabāšanai

RESICO ERP ir veidots ļoti intuitīvai un vieglai darbībai, lai atvieglotu jūsu uzņēmējdarbības ikdienu. Tas ir integrējams ar E-komercijas platfomām WooCommerce, Shopify un Mozello, kā arī ir izstrādāts atvērts API protokols, kas ļauj RESICO ERP sistēmu integrēt ar dažādiem datu analīzes risinājumiem. Uzsākot lietot RESICO ERP sistēmu, tiek nodrošināta pilna lietotāja apmācība un pēcāk sniegts tehniskais atbalsts tās lietošanā.

RESICO ERP ir Latvijā radīts risinājums, kas aug līdzi pasaules ERP risinājumu attīstībai. RESICO ERP sistēma ir pielāgojama klientu vajadzībām, nepieciešamības gadījā veicot papildus izstrādes un pielāgojumus.

RESICO ERP sistēmu ieviest ir ļoti ērti, viss, kas lietotājam ir nepieciešams, ir sagatavot savu preču, klientu un piegādātāju katalogu.

IBSC sniedz konsultācijas ERP sistēmas ieviešanā, pēc ieviešanas pabeigšanas SIA IBSC sniedz maksas konsultācijas

RESICO ERP sistēmas uzturēšanu veic SIA IBSC.

Šo pakalpojumu izmantojuši

Kopīgi sadarbojoties, tika optimizēta sistēma, kas sevī iekļāva kases sistēmas, noliktavas un mājas lapas apvienošanu. Izveidotais modelis ir ērts un vienkāršs lietošanai ikdienā, nodrošinot tūlītēju tirdzniecības procesu analīzi, kas palīdz pieņemt lēmumus. Paldies par operatīvu un tūlītēju atbalstu problēmsituācijās. Esam ļoti apmierināti ar IBSC sadarbību!
Agnese More
T Studio ir ļoti apmierināti ar Resico sistēmu! 2 lieliski gadi ar T Studio un jauns līgums ar SIA T Audio! Esam uzlabojuši pārredzamību pār saviem ienākošajiem pasūtījumiem, kā arī izejošajiem. Tas atvieglo ikdienas darbu. Iepriekš strādājām ar G Drive saprogrammētiem dokumentiem. Augsti vērtējam profesionalitāti. Klienta velmju ieklausīšanos. Atsaucīgu & pretimnākošo komandu!  Resico iesaku arī saviem draugiem, kam arī pieder mazs vai vidējs bizness Latvijā. 
Valts Tenters
Ja man būtu līdzās kāds uzņēmējs, kas jautātu: “Klau, tu tikko atvēri veikalu tīklu un tev noteikti ir kases sistēma ar programmu - kādu tu izmanto?” es noteikti ieteiktu IBSC. Vien dēļ tā iemesla, ka tev kā pakalpojuma ņēmējam pretī pasaka, ka tev par neko nav jāraizējas. Tev sākot no kases sistēmas, iekārtām, programmas, sertifikātiem, termināla reģistrācijām – tev viss tiek iedots, turklāt pat ar banku viss tika sakārtots. Neko vairāk kā laiku saskaņošanu uz tikšanos no savas puses arī nedarī
Laura Elizabete Mačtama

Licences iegāde uzņēmumam (2 gadi)
Cena Eur bez PVN
1122 €

Papildus pakalpojumi, kas iekļauti cenā

  • Apmācības un ieviešanas atbalsts