Smarttek MIXTURE SIA
smarttek.lv
+37122830328
konstantin.talikov@smarttek.eu

Kases sistēma Syrve POS ar iekļautu ERP sistēmu

Syrve POS 8.1.6013.0 nodrošina visas LR prasības skaidras un bezskaidras naudas apmaksu saņemšanai klātienē – veikalos, bāros, kafejnīcās un citās pārdošanas vietās. Syrve POS tiek izmantota ar mākoņu ERP sistēmu, kas ļauj automatizēt virtuves/ražošanas, piegādes un pārdošanas procesus.

Pārdošanas Ražošanas un kvalitātes kontroles
Tiešsaites maksājumi Piegādes moduli Mobilā lietotne; Web pārvadības sistēma; Datu pārraide Kases sistēma Cloud based Mākoņpakalpojums

Kases sistēma ļauj veidot pasūtījumus uz POS, mobilajām ierīcēm, QR kodiem, mājaslapām, veicot centralizēto apstrādi (parastus pasūtījumus, banketus, piegādes). Pasūtījuma izveidei var izmantot API, savukārt kases sistēma nodrošina darījumu fiskalizāciju un drošības kontroli, kā arī veic čeku izdruku, pasūtījumu norakstīšanu un anulāciju pēc vajadzības. Papildus sistēmai ir notikumu žurnāls, elektroniskā kontroles lenta un audita faili, kuri palīdz Syrve POS lietotājiem būt pasargātiem no ļaunprātīgas izmantošanas draudiem no darbinieku puses.

Syrve POS ļauj pārvaldīt biznesa pārdošanas procesus: - ja pozīcija ir stop-sarakstā, to nevar pārdot; - iespējams atzīmēt ēdiena gatavību uz virtuves displeja paplašinājuma; - sistēma ļauj kontrolēt gatavu ēdienu skaitu uz vitrīnas; - vienota viesu CRM un lojalitātes sistēma; - tiešsaistes informācijas nosūtīšana uz ERP; - rezervāciju un banketu pārvaldība;

- ERP sistēmas licence uz gadu; - Mākoņu Serveris ar GDPR atbalstu; - 1x POS termināls (Windows 10, Touch Screen, 4GB RAM, 128 GB SSD, VFD pircēja displejs); - 1x čeku printeris un 1x pasūtījumu printeris, UPS, naudas lāde; - 1x Fiskālais atmiņas modulis atbilstoši MK95/96 ar elektronisko kontroles lentu; - Digitālie čeki un elektroniskais kases žurnāls.

Kases sistēma var darboties praktiski uz jebkādas ierīces, kas atbilst tehniskajiem parametriem. Syrve POS ir tiešsaistē savienots ar biznesa vadības ERP sistēmu, taču var darboties līdz 15 dienām, neatkarīgi, pat ja nav pieejams internets. Kases sistēmas dati ir aizsargāti no patvaļīgas piekļuves, taču ir pieejami rīki kases pārdošanas datu analīzei no viedtālruņa.

- Syrve darbojas 15 Eiropas valstīs; - LR kases sistēma Syrve POS 8.1 ir sertificēta un iekļauta VID vienotajā datubāzē; - Syrve POS darbojas kopā ar Syrve ERP sistēmu (iekļauts maksā), kas ļauj pārvaldīt visus biznesa procesus attālināti; - Kases sistēmas funkcionālu ir iespējams paplašināt izmantojot integrāciju API; - Smarttek nodrošina viedo risinājumu ekosistēmu no pārbaudītiem piegādātājiem viesmīlības nozarei.

Darbam nepieciešams Windows 10 klēpjdators BackOffice programmai, ar kura starpniecību notiek Syrve POS pārvaldība

Katram projektam tiek piesaistīts projektu menedžeris visā projekta garumā, kas nodrošina sākuma projekta analīzi un automatizācijas projekta plāna izstrādi un talāko darba koordināciju ieviešanas un uzturēšanas nodaļām. Ar ieviešanu nodrabojas atsevišķa ieviešanas komanda, nodrošinot tehnisko apsekošanu, nepieciešamo resursu plānošanu, apmācības un sistēmas konfigurāciju, uzstādīšanu un palaišanu.

Visa projekta izpildes garumā nodrošinam konsultācijas un apmācības, kas iekļautas sākuma cenu piedāvājuma, nodrošinot video un grafiskos materiālus, webinārus, klātienes apmācības.

Nodrošinām kases sistēmas Syrve POS un ERP un apmācības un uzturēšanu visā darbības laikā bez papildus maksas (standarta cena 65 EUR/mēn)

Šo pakalpojumu izmantojuši

Standarta kases, mini kases, mobilie pasūtījumu, apmaksu termināļi – viss tas ir viegli lietojams, apgūt var ikviens desmit minūšu laikā, kas ir pārsteidzoši, jo darbinieki regulāri mainās. Patīkami ir tas, ka Smarttek sistēmai ir datu analīzes iespējas, caurskatāmība un preču/noliktavas kontrole, kuru ļoti prasa vadība. Sadarbība ar Smarttek ir pārbaudīta laikā gaitā, un varam droši secināt – strādāsim arī kopā pie nākotnes projektiem, izmantojot Smarttek esošos un jaunos risinājumus.
Wondersala
Kopš uzsākām sadarbību, Smarttek vienmēr ir nodrošinājis tikai kvalitatīvus un viedus risinājumus mūsu biznesa vajadzībam: restorānam, veikalam, golfa klubam un viesnīcai. Syrve, kā produkts mums ļoti patīk, tas nepārtraukti attīstas un dod mūsu biznesam pienesumu laika ekonomijas ziņā, ļaujot pārvaldīt biznesa procesus viegli un caurskatami attalināti, izmantojot vien mobīlas ierīces.
Jurmala Golf Course
As one of first Syrve users in Latvia we are fascinated how Smarttek company has grown during 7 years of cooperation, from ERP system provider to solution ecosystem provider with payment processing, QR ordering, e-order & e-document solutions, data export interfaces to accounting systems etc. Last excitement was using POS payment terminals with ERP system, that allowed us to improve customer service and finance control, that could not be achieved working with local banks.
Hotel Le Chevalier

Licences iegāde uzņēmumam (1 gads)
Cena Eur bez PVN
5000 €

Papildus pakalpojumi, kas iekļauti cenā

  • pasūtījumu printeris
  • čeku printeris
  • erp sistēma
  • pos terminals