SIA RGP
rgp.lv
27533884
kristaps.otsons@rgp.lv

Qlik Sense aplikācijas iegāde tirdzniecības uzņēmumiem

Qlik Sense aplikācija mazumtirdzniecības un vairumtirdzniecības uzņēmumiem ērti analizējot pārdošanas rezultātus pa precēm, preču grupām vai tirdzniecības vietām. Ērti izmantojama gan datorā, planšetdatorā vai mobīlajās ierīcēs. Pieejami arī notifikācijas paziņojumi mobīlajā telefonā.

Pārdošanas Resursu pārvaldības Datu pārvaldības Operatīvās vadības
Cloud based

Qlik Sense aplikācija tiek integrēta ar resursu vadības sistēmu Horizon, tādējādi iegūstot pārdošanas datus, preces, to cenas, klientus u.c. informāciju. Aplikācijā pieejamas vairākas darba lapas ar iespēju filtrēt un analizēt pieejamos datus. Pārdošanas darba lapā pieejama informācija par pārdošanas vietām, preču grupām, precēm, preču cenām un to izmaiņām, peļņu, pārdevēju rezultātiem u.c. parametriem. Ērti iespējams analizēt pārdošanas rezultātus brīvi izvēlētos periodos, salīdzināt ar iepriekšējo gadu, redzēt atlaižu ietekmi uz pārdošanas rezultātiem, iegūt informāciju par veiksmīgākajiem pārdošanas kanāliem, veikaliem u.c. Pieejama arī darba lapa par preču atlikumiem noliktavās, to svārstībām, preču izmaksām noliktavā, derīguma termiņiem u.c.

Qlik Sense tirdzniecības aplikācija nodrošina pārdošanas procesa pārvaldību ļaujot biznesa lēmumus balstīt uz esošajiem pārdošanas rezultātiem, analizēt to izmaiņas un efektivizēt uzņēmuma darbu. Paredzēts gan mazumtirdzniecības veikalu ķēdēm, gan vairumtirdzniecības uzņēmumiem, interneta veikaliem u.c.

Visi Qlik SaaS piedāvājumi un pakalpojumi darbojas Qlik Cloud platformā. Mākonī pieejama arī izstrādes ETL vide, kurā teik veidotas Qlik aplikācijas un pārskati. Qlik Sense API nodrošina datu apmaiņu ar neierobežotu skaitu datu avotu, kā arī iespēju datus publicēt tīmekļa vietnē.

Tā, kā Qlik Sense ir mākoņrisinājums, tad tas padara ļoti ērtu tās lietošanu gan datorā, gan mobīlajās iekārtās u.c. Bez papildus maksas pieejama arī Qlik Sense mobīlā aplikācija gan android, gan IOS operētājsistēmās, ļaujot sekot līdz operatīvajiem datiem jebkurā vietā, kur ir pieeja internetam.

Qlik Sense ir iebūvēta mākslīgā intelekta funkcionalitāte, kas ļauj efektīvāk analizēt datus, ļauj Qlik piedāvāt labākās datu atspoguļošanas vizualizācijas, veikt prognozes aprēķinus u.c. Kā viena no unikālākajām Qlik Sense tehnoloģijām ir Qlik Associative Engine. Qlik panācis to, ka aplikācijā ielādētie dati ir savā starpā saistīti un tas paver neierobežotas iespējas datu filtrēšanā, pārvietoties starp darba lapām ar ieslēgtiem filtriem no iepriekšējā lapām redzēt datu kopsakarības u.c.

Piedāvājumā iekļauta tirdzniecības aplikācija ar tās garantijas periodu viens gads.

Qlik Sense SAS nav specifisku prasību, tādēļ tā izmantošana neparedz ieguldījumus infrastruktūrā vai darbstacijās.

Ieviešanas laikā tiek atrunāti pieslēguma kanāli starp Qlik Sense un RVS Horizon, kā arī izrunātas specifiskas prasības aplikācijas atskaišu izskatā un lietojumā.

Pēc sistēmas uzstādīšanas tiek nodrošināta lietotāju ievadapmācība par sistēmas lietošanu un video materiāls, kuru iespējams lietot neierobežotā apjomā.

Aplikācijas izmantošanas laikā iespējamas papildus konsultācijas par sistēmas lietošanu vai papildinājumu izstrādi, tiekoties ar Qlik Sense konsultantiem klātienē, attālināti vai telefoniski.

Šo pakalpojumu izmantojuši

Mūsu bizness mazumtirdzniecība veikalos un ir ļoti svarīgi ikdienā sekot līdz mūsu veikalu peļņai. Ja agrāk mūsu grāmatvedība gatavoja peļņas un zaudējuma pārskatus, kas paņēma daudz laika, tad šobrīd šo informāciju ēri varu apskatīt jebkurā laikā un vietā, kur pieejams internets. Qlik Sense dot iespēju datus skatīties pat mobilajā telefonā, kas ir ļoti ērti gadījumos ja atrodos atvaļinājumā.
Mārtiņš Silasproģis
Strādājam ar pārtikas produktu vairumtirdzniecību un ikdienā izmantoju Qlik Sense pārdošanas datu aplikāciju, lai sekotu līdz pārdosānas rezultātiem. Balstoties uz atskaitēm pieņemu lēmumus par produktu sortimentu un cenu izmaiņām pie mūsu klientiem.
Jānis Apsis
Katru gadu iesaistāmies zivju resursu atražosānā, veicot zivju mazuļu audzēšanu un tirdzniecību pašvaldībās vai dažādās ūdenstilpņu apsaimniekošanas biedrībās. Aktīvākais periods ierasti ir vasara, bet Qlik Sense palīdz saprast reālo uzņēmuma peļņu un pārliecināties par to, lai sezonu noslēdzam veiksmīgi. Redzam ieņēmumus no zivju tirdzniecības, veicam mūsu klientu salīdzināšanu un nākošā gada piegādes balstām uz iepriekšējo gadu rezultātiem.
Jānis Priedītis

Gatava risinājuma cena.
Cena Eur bez PVN
4900 €

Papildus pakalpojumi, kas iekļauti cenā

  • Sistēmas versiju atjaunošana