Ambero
garmtech.lv
26153060
dk@garmtech.lv

Hostings Gamma

Laba web hostinga pakalpojuma galvenās īpašības ir uzticamība, drošība, veiktspēja un atbalsts. Uzticamība nozīmē, ka jūsu mājaslapa būs pieejama gandrīz visu laiku, un hostinga pakalpojums piedāvā uptime garantiju, kas nodrošina mazākus pārtraukumus.

Datu pārvaldības
Mobilā lietotne; Web pārvadības sistēma; Datu pārraide

Hostings nodrošina servera jaudu un infrastruktūru, lai uzglabātu un publicētu Jūsu mājaslapu tīmeklī. Vietu, kur varat glabāt visus mājaslapas failus, tostarp attēlus, video, HTML, CSS un citus datņu veidus. Turklāt, pieejamas datu rezerves kopijas, lai nodrošinātu, ka Jūsu dati tiek saglabāti un aizsargāti. Domēnu reģistrācija un DNS pārvaldība, e-pasti un datu bāzes. Hostings piedāvā drošības funkcijas, piemēram, SSL sertifikātus, kas nodrošina šifrētu savienojumu starp mājaslapu un lietotāju pārlūkprogrammu, kā arī dažādus aizsardzības mehānismus, lai novērstu kaitīgas darbības un nelegālu piekļuvi.

Plesk vadības panelis piedāvā izcilu hostinga menedžēšanas līmeni. MailChannels uzlabo Jūsu e-pasta reputāciju un nodrošina uzticamu e-pastu piegādi. Continuos Data Protection tehnoloģija izveido Jūsu datu pilnu momentuzņēmumu, turpmāk saglabājot tikai datu izmaiņas.

200 GB SSD, 10 domēni, neierobežotas DB, neierobežoti epasti

- Plesk - lietotājam draudzīgs interfeiss - drošība un iekļauta rezerves kopēšana - pirmā līmeņa tehniskais atbalsts - e-pasta pārvaldība - 99.9% uptime garantija - mājaslapas ātra darbība - anti spam aizsardzība - PHP8 atbalsts

- DDOS aizsardzība - Node.JS atbalsts - Ikdienas rezerves kopēšana - SSL sertifikāts - Mail Channels 100% epastu piegāde

Hostings SSL sertifikāts

- bezmaksas uzstādīšana un migrācija - pirmā līmeņa tehniskais atbalsts - 4 stundas administrēšana mēnesī

Nodrošinām

Nav

Nodrošinām

Šo pakalpojumu izmantojuši

GARMTECH hostinga pakalpojums piedāvā lielisku veiktspēju, uzticamu uptime, viegli izmantojamu interfeisu un izcilu atbalstu. Man patīk tas, cik ātri un efektīvi GARMTECH infrastruktūra darbojas, ļaujot manu mājaslapu ātri ielādēt un nodrošinot lietotājiem patīkamu pieredzi un drošību.
Gatis Latkovskis
GARMTECH serveri ir ātri un stabili, nodrošinot lielisku veiktspēju un maz uptime problēmu. Lietotāja draudzīgais interfeiss ļauj viegli pārvaldīt mājaslapas un piekļūt svarīgajiem rīkiem. Drošība ir augstā līmenī, un GARMTECH atbalsta komanda ir ātri reaģējoša un izpalīdzīga. Kopumā es iesaku šo hostinga pakalpojumu tiem, kas meklē kvalitatīvu un uzticamu risinājumu savai mājaslapai.
Ronalds Kalinka
Atbalsta komanda vienmēr ir bijusi ļoti profesionāla un atsaucīga, palīdzot man risināt jebkādas problēmas vai jautājumus. Kopumā esmu ļoti apmierināts ar šo hostinga pakalpojumu un droši to iesaku citiem, kuri meklē kvalitatīvu un uzticamu mājaslapu hostinga risinājumu.
Kārlis Puriņš

Licences iegāde uzņēmumam (1 gads)
Cena Eur bez PVN
500 €

Papildus pakalpojumi, kas iekļauti cenā