Ambero
garmtech.lv
26153060
dk@garmtech.lv

V-Rapid 110GB licence

Izvēloties VPS, Jums ir pilnvērtīga piekļuve ar root tiesībām, kā arī iespēja konfigurēt jebkurus sistēmas parametrus. Virtuālais serveris nodrošina iespēju pievienot vai mainīt visus sistēmas komponentus, līdz ar to ļaujot pārvaldīt visus procesus un instalēt jebkādu programmatūru.

Datu pārvaldības
Mobilā lietotne; Web pārvadības sistēma; Datu pārraide

Izvēloties VPS, Jums ir pilnvērtīga piekļuve ar root tiesībām, kā arī iespēja konfigurēt jebkurus sistēmas parametrus. Virtuālais serveris nodrošina iespēju pievienot vai mainīt visus sistēmas komponentus, līdz ar to ļaujot pārvaldīt visus procesus un instalēt jebkādu programmatūru. Jūs varēsiet patstāvīgi nokonfigurēt un optimizēt Jūsu projektus neatkarīgi no grūtības pakāpes. Windows RDP attālinātā pieslēgšanās pie darba stacijas no jebkuras vietas ar interneta pieslēgumu.

Tā kā VPS ir atsevišķi izdalīts serveris, tad tā drošība ir tikpat augstā līmenī, kā fiziskajiem serveriem. Tas prasa tikpat nopietnu pieeju drošības jautājumos, kā fiziskā servera administrēšanā. Papildus šim faktam, mūsu komanda parūpēsies par to, lai visas problēmas tiek atrisinātas zibenīgi ātri.

4 CPU, 8 GB RAM, 110 GB NVMe

VPS var būt noderīgs uzņēmumiem, kuriem nav nepieciešams pilns fiziskais serveris. Izmantojot VPS, uzņēmums var saglabāt savas mājaslapas, e-pasta serverus vai citus mākoņpakalpojumus, kas nepieciešami viņu darbībai. VPS var kalpot kā attālā datu uzglabāšanas vieta. Uzņēmumi vai privātpersonas var izmantot VPS, lai glabātu un pārvaldītu savus datus, tostarp failus, datu bāzes vai citus resursus, piekļūstot tiem no jebkuras vietas, kurā ir interneta pieslēgums.

- izolācija un drošība - augstāka elastība un mērogošana - pilnīga root piekļuve un kontrolēta vide - augsta veiktspēja

VPS licence

Linux OS vai Windows licence pēc izvēles

Bezmaksas uzinstalēšana Bezmaksas palīdzība ar migrāciju

Nav

Nodrošināta 2 stundas administrēšana mēnesī

Šo pakalpojumu izmantojuši

GARMTECH speciālisti palīdzēja ieviest sistēmu, ko nevarējām izdarīt pie cita piegādātāja. Personīgais menedžeris, ātra infrastruktūra un TIER1 atbalsts ir lielisks un pilnībā atbilst mūsdienu prasībām.
Vita (Zeidenberga) Stūre
Lielisks un atsaucīgs sadarbības partneris. Mūsu nozarē ļoti svarīga loma ir stabilam pakalpojumam un tā nepārtrauktībai. Sadarbojamies jau vairāku gadu garumā un līdz šim nav piedzīvota vilšanās izdarot izvēli par labu Garmtech.
Mārtiņš Linde
Ļoti atsaucīga un lieliska atbalsta komanda - papildus lieliskam tehniskajam produktam. Tik daudz elastības un funkcionalitātes, daudz lietojamības iespējas, kas veidotas, lai to padarītu vieglu izstrādātājiem.
Gustavs Preimanis

Licences iegāde uzņēmumam (2 gadi)
Cena Eur bez PVN
5000 €

Papildus pakalpojumi, kas iekļauti cenā