Ambero
garmtech.lv
26153060
dk@garmtech.lv

Online Birojs 1TB

Paplašiniet sava tiešsaistes biroja funkcionalitāti ar 100 BEZMAKSAS paplašinājumiem un instalējiet BEZMAKSAS mobilo lietotni katram darbiniekam (operētājsistēmai Windows, Linux, macOS, kā arī ir pieejama aplikācija Google Play un App Store)!

Datu pārvaldības
Mobilā lietotne; Web pārvadības sistēma; Datu pārraide

GARMTECH piedāvā ērti lietojamu tiešsaistes biroju ar lietotājam draudzīgu interfeisu, kas ir līdzīgs standarta birojam (maksimāla saderība ar MS Office formātiem) un ietver: - ērtu un drošu darbu ar koplietojamiem failiem, kalendāru, kontaktiem; - droša teksta failu kopīgu rediģēšanu; - droša PDF failu, attēlu, teksta failu priekšskatīšanu; - drošu sazināšanos ar biznesa partneriem, izmantojot audio, video un čatu; - e-pasta klientu darbam ar e-pastiem; - un daudz vairāk.

Licence tiek uzstādīta uz izdalīta virtuālā servera, kas nodrošina papildu datu drošību un datu apmaiņas ātrumu. Papildu priešrocības: - var pievienot neierobežotu lietotāju skaitu

4 CPU 8 GB RAM 1 TB NVMe

Web interface Desktop aplikācija iOS aplikācija Android aplikācija

Izvietots uz VPS, kuru resursi netiek dalīti ar citiem lietotājiem, kas ir daudz drošāk nekā ar citiem open source risinājumiem kā DropBox, OneDrive vai Google Drive. Online birojs piedāvā virkni unikālu, novatorisku drošības tehnoloģiju, uzlabotu drošību servera pusē un integrētu pilnīgu klienta puses šifrēšanu ar uzņēmuma līmeņa atslēgu apstrādi un plašu drošības pastiprinājumu klāstu. Mēs uzskatām, ka privātums ir cilvēka pamattiesības.

VPS licence Online biroja licence

Virtuālais serveris

Bezmaksas

Nodrošinām personīgo menedžeri un tehnisko atbalstu.

Bezmaksas

Šo pakalpojumu izmantojuši

Lielisks un atsaucīgs sadarbības partneris. Mūsu nozarē ļoti svarīga loma ir stabilam pakalpojumam un tā nepārtrauktībai. Sadarbojamies jau vairāku gadu garumā un līdz šim nav piedzīvota vilšanās izdarot izvēli par labu Garmtech.
Mārtiņš Linde
Mēs meklējām partneri drošai lielu datu apjoma pērvietošanai starp mūsu uzņēmuma struktūrvienībām. Garmtech profesionāļi veica Online biroja ieviešanas un uzturēšanas darbus, nodrošinot ātru datu pārraidi, kā arī papildu drošību, izmantojot GARMTECH datu centra serverus.
Reinis Točelovskis
Mēs nodarbojamies ar namu apsaimniekošanu visā Vidzemes reģionā. Objekti un darbinieki atrodas dažādās Vidzemes pilsētās. Pateicoties neierobežotam lietotāju skaitam, GARMTECH Online birojs mums atrisināja datu apmaiņas problēmu starp darbiniekiem un klientiem, nodrošinot drošu vidi kur apmainīties ar fotogrāfijām no objektiem, darbinieku ikmēneša grafikiem un katra objekta veikto darbu lapām.
Gatis Latkovskis

Licences iegāde uzņēmumam (1 gads)
Cena Eur bez PVN
5000 €

Papildus pakalpojumi, kas iekļauti cenā