Moneo Latvia, SIA
www.moneo.lv
6290 1155
andris.miglans@moneo.lv

MONEO finanšu pārvaldība

Grāmatvedība un finanšu uzskaite atbilstoši Latvijas likumdošanas prasībām

Administratīvie Resursu pārvaldības
ERP Cloud based Mākoņpakalpojums API

Automatizēta grāmatvedība, finanšu atskaites, avansa norēķinu, pamatlīdzekļu, kases un bankas naudas līdzekļu, naudas plūsmas pārvaldība

Risinājums nodrošina: Automatizētu grāmatvedību atbilstoši Latvijas likumdošanas prasībām Izmaksu un ieņēmumu uzskaite pa analītiskajiem objektiem Naudas plūsmas pārvaldību Budžetu plānošanu Finanšu prognozes Lietotāja definējamas finanšu atskaites Integrāciju ar E-rēķinu operatoru Integrāciju ar CostPocket dokumentu digitalizēšanu Integrāciju ar populārākajām bankām Integrāciju ar VID EDS sistēmu Vairāk: https://moneo.lv/finansu-parvaldiba/

Mākoņrisinājums. API

Windows, Mac

Standarta integrācija ar CostPocket čeku un rēķinu digitalizēšanas sistēmu, VID EDS, Banqup

Plašas iespējas datu pārnešanai no iepriekšējās uzskaites sistēmas.

Pieejamas gan maksas konsultācijas, gan bezmaksas klientu atbalsts.

Programmatūras uzturēšana un atjaunināšana, kas iekļauj gan tehnoloģiju attīstību, gan atbalstu likumdošanas izmaiņām ir Iekļauta licences cenā.

Šo pakalpojumu izmantojuši

Programma man patīk!. Ļoti ērti strādāt. Vienkārši veikt datu importus un eksportus. Importēt bankas konta izrakstu, nosūtīt atskaites uz VID EDS. Strādāju jau 2.5 gadus. Esmu ļoti apmierināta!
Ramona Gaile, Grāmatvedības birojs Pronext
Ļoti novērtēju, ka MONEO atskaites ir iespējams izveidot visādos griezumos, tas ļoti atvieglo sadarbību ar revidentiem, kā arī atskaišu sagatavošanu vadībai.
Jekaterina Lukovska, Grāmatvedības birojs Tabularius
Esam gandarīti, ka MONEO programmā ir iekļautas daudzas ērti lietojamas darba automatizācijas funkcijas, kas ikdienā ekonomē laiku. Ļoti patīk integrācija ar e-pastu un Excel. Pārsteidzoši ātri notiek programmas versijas atjaunināšana – tikai pāris minūtēs un bez speciālistu palīdzības, tāpēc mēs ātri un bez papildu izmaksām varam koncentrēties uz savu darbu.
Ronalds Blūms, Balance, SIA

Gatava risinājuma cena.
Cena Eur bez PVN
4950 €

Papildus pakalpojumi, kas iekļauti cenā

  • Cenā iekļautas konsultāciju, datu sagatavošanas un sistēmas konfigurēšanas pakalpojumi standarta programmatūras ieviešanas procesā.