Moneo Latvia, SIA
www.moneo.lv
6290 1155
andris.miglans@moneo.lv

MONEO krājumu pārvaldība

Risinājums palīdz uzturēt optimālus krājumu apjomus noliktavā un nodrošina automatizētu preču kustības uzskaites procesu. Nebūs preču iztrūkumu un nebūs pārpalikumu.

Administratīvie Resursu pārvaldības Operatīvās vadības
ERP Cloud based Mākoņpakalpojums EDI integrācija Edisoft API

Preču un izejvielu sagādes procesa uzskaite. Preču saņemšanas procesa pārvaldība. Pasūtījumu komplektēšanas un nosūtīšanas procesa pārvaldība. Preču kustības uzskaites procesa pārvaldība. Klientu pasūtījumu apstrādes un piegādes kontroles procesa pārvaldība.

Risinājums nodrošina: Krājumu uzskaiti vairākās noliktavās Iepirkumu pārvaldību Klientu pasūtījumu izpildes pārvaldību Transporta izmaksu kontroli Pašizmaksas uzskaiti Integrāciju ar grāmatvedību Integrāciju ar ražošanas procesa uzskaiti Integrāciju ar svariem un svītrkodu skeneriem Papildu informācija: https://moneo.lv/krajumu-parvaldiba/

Mākoņrisinājums.

Windows, Mac, tīmekļa saskarne mobilo skeneru iekārtām

Plašas pielāgošanas iespējas. Iespēja integrēt ar grāmatvedības un ražošanas uzskaiates procesu, kases sistēmām.

Plašas iespējas datu pārnešanai no iepriekšējās uzskaites sistēmas.

Pieejamas gan maksas konsultācijas, gan bezmaksas klientu atbalsts.

Programmatūras uzturēšana un atjaunināšana, kas iekļauj gan tehnoloģiju attīstību, gan atbalstu likumdošanas izmaiņām ir Iekļauta licences cenā.

Šo pakalpojumu izmantojuši

Prieks, ka produkts ir radīts Latvijā ar īpašu uzsvaru uz lietošanas ērtumu! Novērtējam arī to, ka vienmēr varam paļauties uz individuālu pieeju.
Edgars Miglāns, Vīnoga, SIA
tiks papildināts
tiks papildināts
tiks papildināts
tiks papildināts

Gatava risinājuma cena.
Cena Eur bez PVN
4950 €

Papildus pakalpojumi, kas iekļauti cenā

  • Cenā iekļautas konsultāciju, datu sagatavošanas un sistēmas konfigurēšanas pakalpojumi standarta programmatūras ieviešanas procesā.