LMT
www.lmt.lv
29248203
renars.omutovs@lmt.lv

LMT Robotzvans - darbinieka vietā veikts zvans

Robotzvans ir vērtīgs risinājums pārdošanas veicināšanai vai servisa uzlabošanai, piemēram, jaunu klientu piesaistei, aptaujas, debitoru apzvanīšanai, atgādinājumiem par plānotajām vizītēm pie ārsta, lojalitātes zvaniem u.c., kas automātiski veic zvanu darbinieka vietā un atskaņo audio paziņojumu.

Administratīvie Pārdošanas
IP telefonija

Automatizētu izejošo zvanu veikšana pēc noteikta saraksta, atskaņojot zvana saņēmējam iepriekš ierakstītu audio failu. *iespēja savienot ar jūsu CRM sistēmu un zvanus veikt pēc CRM dotajām komandām, piemēram, atgādinājuma zvans par ārsta vizīti. Savienošana ar jūsu CRM vai citu sistēmu neietilpst pakalpojumā un ir individuāli saskaņojama.

Zvanu kampaņas - Kampaņu izveidošana un pārvaldīšana (sākuma un beigu datuma noteikšana, maksimālais zvanu ilgums, zvana atkārtošanas intervāls neatbildēta zvana gadījumā u.c.) Kontaktu saraksti - Iespēja importēt kontaktu sarakstu manuāli csv formātā vai arī automātiski no jūsu izmantotās CRM/ERP sistēmas. Statistika - Informācija par kampaņas izpildes rezultātiem (atbildētie zvani, neatbildētie zvani, zvanu ilgums u.c. dati)

Klientam nepieciešams nodrošināt: 1) LMT IP telefonija (sākot no 4.5 EUR/mēn.bez PVN); 2) Web pārlūks numuru saraksta ielādei (vēlams Google Chrome); 3) audio fails WAV, MP3 formātā.

Lietotājam jāpieslēdzas web portālam, jāizveido apzvanes kampaņa, jāielādē numuru sarakstu, kā arī jāpievieno audio fails.

API savietojamība; Vienkārša iestatīšana un pārvaldība; tehniskais atbalsts; Iespēja iestatīt atkārtotu zvanu, ja netiek pacelts zvans; Zvana laikā iespējams veikt jautājuma uzdošanu ar atbildi nospiežot taustiņus uz telefona, piemēram, "...nospiedied -1-, ja ieradīsieties uz konsultāciju".

Risinājuma lietošanai vienīgā prasība ir LMT IP telefonijas pakalpojuma abonēšana (sākot no 4.5 EUR/mēn.), lai aktivizētu Robotzvanu. Esošam LMT IP telefonijas klientam pakalpojuma pieslēgšana tiek nodrošināta 2 darba dienu laikā pēc līguma noslēgšanas.

Konsultācijas bez papildus maksas pieejamas pakalpojumu ierīkojot un abonēšanas laikā.

Risinājuma maksā nav iekļauts: 1) savienošana ar jūsu CRM vai citu sistēmu (jāvienojas atsevišķi); 2) LMT IP telefonijas abonēšanas izmaksas (sākot no 4.5 EUR/mēn.); 2) LMT IP telefonijas trafika izmaksas (sākot no 0.03 EUR/min.).

Šo pakalpojumu izmantojuši

-
-
-
-
-
-

Licences iegāde uzņēmumam (2 gadi)
Cena Eur bez PVN
3890 €

Papildus pakalpojumi, kas iekļauti cenā

  • Risinājums izvietošana datu centrā (jūsu IT infrastrutūrā netiks ietekmēta)