SIA Visma Enterprise
www.visma.lv
29847947
visma@visma.lv

Horizon

Resursu vadības un grāmatvedības programma lieliem, vidējiem un augošiem uzņēmumiem. Vairāk informācijas: https://www.visma.lv/horizon

Administratīvie Personāla vadības Resursu pārvaldības Ražošanas un kvalitātes kontroles
ERP Mākoņpakalpojums

Nodrošina grāmatvedības, personāla uzskaites, algu aprēķina, noliktavas vadības procesus, kā arī ar grāmatvedības uzskaiti pilnībā integrētus pamatdarbības procesus ražotājiem, tirgotājiem, nekustamo īpašumu apsaimniekotājiem, komunālo pakalpojumu sniedzējiem un citu nozaru uzņēmumiem. Ērts darbinieku pašapkalpošanās portāls HoP.

Grāmatvedība Algu aprēķins Personāla uzskaite Noliktavas uzskaite Mazumtirdzniecība Vairumtirdzniecība Ražošana Nekustamo īpašumu pārvaldība Automatizācijas funkcijas Intergrācijas serveris REST Darbinieku pašapkalpošanās (HoP)

Mākoņrisinājums. Horizon abonēšanas pakalpojums ietver sistēmas izmitināšanu, atjauninājumu regulāru veidošanu, drošības kopiju veidošanu un pārbaudi.

Sistēma ir ērti lietojama un piedāvā plašas iespējas. Darbiniekiem ir iespēja izmantot pašapkalpošanās portālu HoP personāla informācijas apskatei un ievadei, atskaišu apskatei un citām darbībām. Ražotājs piedāvā apmācības ērtākai sistēmas lietošanai un pilnvērtīgai iespēju izmantošanai. Pieejams bezmaksas portāls ar lietotājiem svarīgu informāciju.

Plašas pielāgošanas iespējas individuālām vajadzībām. Liels klientu skaits - ar Horizon algas tiek rēķinātas uz 1/3 Latvijas strādājošo. Izplatīšanas un atbalsta partneri visā Latvijā.

Horizon ieviešanas pakalpojumu nodrošina sistēmas ražotājs Visma un Horizon partneri visā Latvijā. Ieviešana sākas ar detalizētu klienta vajadzību izpēti. Balstoties uz tām, tiek veikta sistēmas konfigurācija, datu pārnešana un apmācības.

Sistēmas lietotājiem ir pieejami gan maksas atbalsta pakalpojumi, gan bezmaksas portāls ar informāciju par sistēmas lietošanu un iespēju sazināties ar citiem sistēmas lietotājiem. Ražotājs piedāvā regulāras apmācības ērtākai sistēmas lietošanai un pilnvērtīgai iespēju izmantošanai.

Horizon abonēšanas maksa ietver sistēmas atjauninājumu piegādi. Sistēmas atjauninājumi ietver gan jaunas sistēmas iespējas, gan arī tehnisku problēmu novēršanu, ja tādas ir radušās.

Šo pakalpojumu izmantojuši

Pēc grāmatvedības programmas Horizon ieviešanas, ir samazinājies manuālā darba apjoms un daudz vairāk laika iespējams tērēt produktīvākām aktivitātēm.
Milzu!
Pēdējo 17 gadu laikā SIA “Ošukalns” darbā neaizvietojams palīgs ir bijis grāmatvedības programma Visma Horizon. Mūsu uzņēmuma grāmatvedības nodaļa teic, ka pateicoties programmai, ikdienas darbs ir kļuvis krietni vienkāršāks, saprotamāks un efektīvāks. Kopumā var droši teikt, ka programma ir izstrādāta ļoti laba, detalizēta un ir ērta lietošanā.
Ošukalns
Tā kā mūsu klienti pārstāv dažādas nozares, izvēloties grāmatvedības programmu bija svarīgi, lai varam to pielāgot katram. Horizon to spēj, jo ir elastīga un ērta sistēma. Novērtējam, ka programma ir gatava augt kopā ar mums un varam pievienot arī jaunas funkcionalitātes, ko piedāvāt klientiem - piemēram, CloudBI analītika vai darbinieku pašapkalpošanās platforma HoP.
Numeri

Gatava risinājuma cena.
Cena Eur bez PVN
840 €

Papildus pakalpojumi, kas iekļauti cenā

  • Cenā iekļauta pamatfukcionalitāte (grāmatvedība, algu uzskaite, personāla uzskaite, noliktava, HoP algu lapiņa) 20 darbiniekiem un 2 vienlaicīgajiem lietotājiem
  • Abonēšanas maksa 1 gadam