SpringBoard, SIA
26412953
guntis@springboard.lv

Springy Project CRM

Uzņēmuma pārvaldības un projektu vadības sistēma. Darba laika uzskaite. Vairāk informācijas https://www.springboard.lv/lv/springy-project-uznemuma-parvaldibas-un-projektu-vadibas-sistema/

Administratīvie Resursu pārvaldības Datu pārvaldības
Mobilā lietotne; Web pārvadības sistēma; Datu pārraide

- Seko līdzi darbinieku veikumam - Pārvaldi savus kontaktus - Projektu pārvaldība - Uzņēmuma dokumentu vadība - Iekārtu reģistrs - Pievieno aktivitātes - Pievieno failus / piezīmes - Darba laika uzskaite

Web vidē pārvaldāma sistēma. Piekļuve sistēmai notiek ar autorizēšanos. Sistēmā ir iespējas pārvalīt uzņēmuma klientus un kontaktus, pārvaldīt piedāvājumu iesniegšanu, veikt projektu vadību, veikt darbu deliģēšanu darbiniekiem, ievadīt patērēto darba laiku uzdevumu veikšanai, apskatīt atskaites un vienuviet uzglabāt uzņēmuma vadības dokumentus.

Sistēma izstrādāta uz Laravel framework, HTML5, CCS3, Bootstrap5 framework, Vue.js framework, MySql 5.7 vai MariaDB 10+, Apache2, PHP 7.4;

Sistēma ir ērti lietojama aktuālajos pārlūkos Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Endge un Safari. Lietojot sistēmu uz mobīlā telefona pārlūkiem sistēmai ir responsīvais (pielāgotais) izskats.

Risinājums izstrādāts Latvijā, balstoties uz reālu uzņēmumu vajadzībām. Risinājums var tikt pielāgots individuālām prasībām.

Nodrošinam pilnu ieviešanas procesu.

Nodrošinam apmācības.

Nodrošinam uzturēšanu.

Šo pakalpojumu izmantojuši

Šī sistēma mums ļāva uzlabot projektu vadību, vienkārši un efektīvi uzskaitīt darbinieku darba laiku un uzlaboja darba efektivitāti uzņēmumā. Lielisks un atsaucīgs sadarbības partneris.
Gunārs Valinks / Firma L4
Ieviešot šo risinājumu mēs ieguvām daudz sakārtotāku darba vidi. Tagad visu informāciju var atrast vienuviet. Uzņēmuma darbinieki profesionāli un atsaucīgi, palīdzēja mums ātri ieviest risinājumu.
Artūrs Veiss / AB Clausen Latvia
Izmantojot šo risinājumu mēs uzlabojām darbu ar klientiem un tas mums palīdzēja daudz efektīvāk uzskaitīt patērētās stundas. Mēs esam ļoti apmierināti ar sadarbību.
Raitis Kalvāns / Indeed

Gatava risinājuma cena.
Cena Eur bez PVN
999 €

Papildus pakalpojumi, kas iekļauti cenā

  • Apmācība
  • Uzstādīšana