Tapbox SIA
tapbox.eu
29219197
jazeps.linde@tapbox.eu

Tapbox pašapkalpošanās kiosks

Tapbox izstrādā pašapkalpošanās risinājumus uzņēmumiem, lai palīdzētu ar klientu pacientu apkalpošanu, procesu automatizāciju un digitalizāciju.

Administratīvie Pārdošanas
Mobilā lietotne; Web pārvadības sistēma; Datu pārraide

Tapbox pašapkalpošanās risinājumi ļauj uzņēmumiem automatizēt un digitalizēt klientu apkalpošanu. Pašapkalpošanās kioski ļauj pašiem klientiem veikt visas nepieciešamās darbības pakalpojuma saņemšanai. Šādi vairākkārtīgi paātrinot klientu plūsmu, palielinot pārdošanu un uzlabojot klienta pieredzi. Bet uzņēmumam uzlabot cilvēkresursu pārvaldību, samazina izmaksas un operatīvos riskus. Kioskus atkarībā no nepieciešamības var aprīkot ar visdažādāko funkcionalitāti: apmaksu veikšana, dokumentu aizpildīšana un parakstīšana, skenēšana, drukāšana, sejas atpazīšana un citas. Galvenie ieguvumi: - Cilvēkresursa izmaksu samazinājums; - Darbinieku faktora risku samazinājums (atvaļinājuma dienas, slimības dienas, emocionālā attieksme u.c.) - Darbinieku kļūdu novēršana; - Uzlabots klientu apkalpošanas ātrums; - Uzlabota klientu apkalpošanas pieredze; - Procesu efektivizācija, automatizācija un digitalizācija; - Pārdošanas apjoma un peļņas pieaugums.

Kiosku ir iespējams pielāgot specifiski uzņēmuma vajadzībām kā arī to var aprīkot ar dažāda tipa iekārtām kā skeneri, printeri, kamera, maksājumu termināli un citām. Tādējādi pielāgot to pilnvērtīgai klientu apkalpošanai.

Polytouch Passport 32 collu kiosks ar balsta kāju vai sienas stiprinājumu. Aprīkots ar Full HD skārienjūtīgu ekrānu, Nippon 80mm termālo printeri, Intel i5 / 8GB RAM / 256GB SSD dators, Verifone P400 maksājumu terminālis ar bezkontakta maksājumu atbalstu, QR skeneri un Desko Penta dokumentu skeneri. Programmatūra uz Linux OS bāzēta pašapkalpošanās aplikācija ar izstrādātām papildu iekārtu integrācijām. Kā arī Web bāzēts sistēmas administrācijas panelis.

Risinājums tiek uzstādīts priekš klientu apkalpošanas. Uzstādīšanas procesā klients kopā ar Tapbox dizaineru komandu pielāgo aplikācijas pacientu plūsmu, lai tā ir viegli saprotama un izpilda visas nepieciešamās funkcijas. Savukārt uzņēmumam kiosku ērtai pārvaldībai tiek nodrošināts administrācijas panelis, kurā attālināti ir iespējams pārvaldīt katru iekārtu.

Tapbox SaaS sadarbības modelis ļauj uzņēmumiem ieviest risinājumus bez lielām investīcijām. Sadarbības modelis balstās uz programmatūras licences maksu. Risinājuma unikalitāte ir bāzes programmatūra, kas ir izgatavota, lai to ātri var integrēt ar uzņēmuma informācijas sistēmu. Priekšrocībās: optimizēt izmaksas; samazināt operacionālos riskus; uzlabot klientu apkalpošanas efektivitāti; uzlabot klientu pieredzi; individuāli pielāgota pašapkalošanās kioska aplikācija padara to pieejamu jebkuram.

Pēc nepieciešamības, pieeja uzņēmuma informācijas sistēmām komunikācijai caur API.

Pamatprasība: elektrība un interneta pieslēgums.

1. Iekārtas saskaņošana un pasūtīšana, ja nepieciešamā komplektācija nav pieejama. 2. Biznesa analīze un nepieciešamās funkcionalitātes definēšana. 3. Tehniskās speifikācijas saskaņošana. 4. Kioska aplikācijas (wireframe) dizaina izstrāde. 5. Programmatūras pielāgošanas darbi klienta biznesa plūsmas nodrošināšanai. 6. Kioska aplikācijas uzstādīšana uz iekārtas. 7. Administrācijas paneļa pielāgošana un uzstādīšana. 8. Kioska uzstādīšana klientu apkalpošanas punktos.

Tapbox nodrošina klienta apmācības līdz ar risinājuma uzstādīšanu.

Iekārtas un programmatūra tiek nodrošināts kā pakalpojums. Tapbox komanda nodrošina uzturēšanas darbus, lai risinājums pilnvērtīgi funkcionētu. Tāpat arī tiek nodrošināti uzlabojumi un atjaunojumi.

Šo pakalpojumu izmantojuši

Ieviešot Tapbox pašapkalpošanās kioskus mēs esam uzlabojuši pacientu plūsmas ātrumu
Lolita Ķerve
Pirms Tapbox mēs nevarējām atrast partneri, kurš varētu dot ieguldījumu visos pašapkalpošanās attīstības līmeņos. Mums bija daudz dažādu uzņēmumu, kas piegādāja tikai savu nozīmīgo daļu. Tapbox kļuva par mūsu galveno partneri, un mēs nekad neatskatāmies atpakaļ.
Andac Bagioglu
Mums patika strādāt ar Tapbox. Viņu pielāgotais maksājumu modelis samazināja lielus ieguldījumus pašapkalpošanās kioska ieviešanā. Šo risinājumu varējām palaist salīdzinoši ātri un ar saprotamām izmaksām. Mēs jau zinām, kur dosimies nākamajām pašapkalpošanās vajadzībām.
Artis Teibe

Licences iegāde uzņēmumam (1 gads)
Cena Eur bez PVN
5000 €

Papildus pakalpojumi, kas iekļauti cenā

  • Administrācijas panelis