LMT
www.lmt.lv
29248203
renars.omutovs@lmt.lv

LMT Darbu pārvaldnieks - uzdevumu došanas rīks

LMT Darbu pārvaldnieks ir risinājums, kas nodrošina uzdevumu došanu un to atsekošanu, uzdevuma laika mērīšanu un regulāru uzdevumu plānošanu. Risinājums paredzēts plašu nozaru uzņēmumiem. https://lmt.lmt.lv/bizness/darbu-parvaldnieks

Administratīvie Personāla vadības Pārdošanas Resursu pārvaldības Ražošanas un kvalitātes kontroles
Mobilā lietotne; Web pārvadības sistēma; Datu pārraide

Ērta un funkcionāla uzdevumu veidošana un statusa atsekošana, reālā laika dati par progresu un saziņas iespējas starp iesaistītajiem lietotājiem. Risinājums pieejams interneta pārlūkā, kā arī Android un iOS ierīcēs. Uzdoto uzdevumu pildīšana iespējama Android, iOs lietotnē vai web pārlūkā.

Centralizēta saziņas iespēja, Uzdevumi darbiniekam vai darbinieku grupai, Attēlu un failu pievienošana, Paziņojumu saņemšana, Laika uzskaite, Progresa atsekošanas iespēja.

Web bāzēts risinājums, kura lietošanai nepieciešams: 1) interneta pārlūks (ieteicams Google Chrome); 2) iOs vai Android lietotne.

Intuitīva saskarne gan vadības web portālā, gan lietotnē.

API savienojamība, Neprasa specifiskas IT zināšanas, Risinājums latviešu valodā, Dati glabājas LMT datu centrā (ISO sertifikāts), Atbilst GDPR, Atbalsts (strādā arī brīvdienās), Attīstība (regulāri atjauninājumi), Bezmaksas ierīkošana, Bezmaksas apmācība, Beztermiņa līgums.

Pakalpojums tiek nodrošināts pilnībā gatavs darbam bez papildus investīcijām - komplektā ietilpst konta izveide online sistēmā un lietotne! Ieviešanas laikā klientam nepieciešama piekļuve Interneta pārlūkam, kurā reģistrēt uzdevumus.

Risinājumā iekļautas apmācības un atbalsts

Pakalpojuma uzturēšana, tehniskais atbalsts un attīstīšana ir iekļauta.

Šo pakalpojumu izmantojuši

-
-
-
-
-
-

Licences iegāde par 1 lietotāju (2 gadi)
Cena Eur bez PVN
360 €

Papildus pakalpojumi, kas iekļauti cenā

  • Uzturēšana, atbalsts, attīstība, API savietojamība