LMT
www.lmt.lv
29248203
renars.omutovs@lmt.lv

LMT Elektroniskā Darbalaika Uzskaites Sistēma (EDLUS)

LMT elektroniskā darbalaika uzskaites sistēma nodrošina darbinieku reģistrāciju un darbalaika uzskaiti dažādos griezumos (struktūrvienības, projekti, darba vietas). Īpaši noderīgi, lai plānotu un sekotu līdzi maiņu grafikiem, pārvaldītu darbinieku prombūtnes un ērti apziņotu, ja kāds nav darbā.

Administratīvie Personāla vadības
Mobilā lietotne; Web pārvadības sistēma; Datu pārraide NFC

LMT elektroniskā darbalaika uzskaites sistēma ir risinājums, kas nodrošina darbinieku reģistrāciju un darbalaika uzskaiti dažādos griezumos (struktūrvienības, projekti, darba vietas). Sistēma ir īpaši noderīga, lai plānotu un sekotu līdzi maiņu grafikiem, pārvaldītu darbinieku prombūtnes un ērti apziņotu atbildīgos, ja kāds no darbiniekiem nav ieradies darba vietā un laikā. Sistēmu var papildināt ar papildus elementiem un kontroles iespējām – pirkstu nospiedumu nolasītāju, turniketu, alkometru u.c.

Ērta maiņu grafiku veidošana un pārvaldīšana, Darbinieku GPS reģistrācijas vietas validācija, Iespēja izveidot atskaites, Piesaiste neierobežotam darba vietu skaitam, Ērta lietošana interneta pārlūkā un viedtālrunī, Reāllaika dati par darbiniekiem un viesiem darba vietā, Atbalsts arī brīvdienās, Darbinieku prombūtņu plānošana un pārvaldīšana, Piekļuves tiesību un lomu pārvaldība lietotājiem, Brīdinājuma paziņojumi, ja darbinieks neierodas darbā

API savienojums, kas paredz iespēju sinhronizēt datubāzes ar ārējām sistēmām. Web bāzēts risinājums, kura lietošanai nepieciešams: 1) interneta pārlūks (ieteicams Google Chrome); 2) iOs vai Android lietotne. Pakalpojuma maksā iekļautas NFC uzlīmes, ko piestiprināt pie darbinieku identifikācijas kartes.

Intuitīva saskarne gan vadības web portālā, gan lietotnē. https://edlus.lmt.lv/biznesam

Ērta maiņu grafiku veidošana un pārvaldīšana; Reāllaika dati par darbiniekiem un viesiem darba vietā; Ērta lietošana interneta pārlūkā un viedtālrunī; Darbinieku GPS reģistrācijas vietas validācija; Brīdinājuma paziņojumi, ja darbinieks neierodas darbā; Iespēja ērti izveidot dažādas atskaites darba devēja vajadzībām.

Pakalpojums tiek nodrošināts pilnībā gatavs darbam bez papildus investīcijām - komplektā ietilpst konta izveide online sistēmā un NFC raidītāji (uzlīmes) darbinieku kartēm, kā arī LMT Edlus lietotne! Ieviešanas laikā klientam nepieciešama piekļuve Interneta pārlūkam, kurā reģistrēt objektus (zonas) turpmākai laika uzskaitei, kā arī darbinieku saraksts un viedtelefons (IOs vai Android) ar NFC lasītāju. Ja vēlaties darba laika uzskaiti un darbinieku reģistrāciju apvienot ar piekļuvi telpām, tad piesakieties konsultācijai, lai piemeklētu labāko risinājumu.

Darbinieku apmācības iekļautas pakalpojumā.

Pakalpojuma uzturēšana, tehniskais atbalsts un attīstīšana ir iekļauta.

Šo pakalpojumu izmantojuši

-
Latvijas Pasts
-
Binders SIA
-
AM Furnitūra SIA

Licences iegāde uzņēmumam (2 gadi)
Cena Eur bez PVN
1200 €

Papildus pakalpojumi, kas iekļauti cenā

  • Uzturēšana, atbalsts, attīstība, API savienojums