SIA Tet
www.tet.lv
26559898
ivars.teibe@tet.lv

Kiberdrošības pakalpojums PAMATS - 24 mēneši

Pakalpojums ietver: • Jūsu uzņēmumā uzstādītu nākamās paaudzes FortiGate ugunsmūra iekārtu, nodrošinot aizsardzību pret būtiskākajiem kiberdraudiem. • Ieviešanas atbalsta konsultācijas un ugunsmūra konfigurēšana uzņēmuma IT infrastruktūras vajadzībām. • Ērta ugunsmūra pārvaldības platforma.

Administratīvie Personāla vadības Pārdošanas Resursu pārvaldības Transports un loģistika Ražošanas un kvalitātes kontroles Operatīvās vadības Konsultēšana par stratēģisko vadību
Nākamās paaudzes (NGFW) Fortinet ugunsmūris; IT Tīkla segmentēšana, drošības uzstādījumu konfigurēšana

Uzņēmumā tiks uzstādīta FortiGate 40F fiziskā iekārta ar UTP servisa paku (Intrusion Prevention System, Advanced Malware Protection, Web Security, u.c.), nodrošinot pilnvērtīgu uzņēmuma IT tīkla aizsardzību. Tet eksperti nokonfigurēs ugunsmūra parametrus, Web, DNS satura filtrus, nodalīs subnet tīklu pa uzņēmuma nepieciešamajiem segmentiem, veiks apmācības un konsultēs uzņēmuma darbiniekus ugunsmūra ieviešanai.

Ugunsmūra servisa pakā ietilpst: • IPS (Intrusion Prevention System) - Reāllaika tīkla ielaušanās novēršanas ierīce novērš kiberuzbrukums. Aizsargs pret dīkstāvi, ievainojamību izmantošanu, ļaunprātīgām programmatūrām, datu zādzībām un citiem tīkla uzbrukumiem. • AMP (Advanced Malware Protection) - Šis risinājums palīdz uzņēmumiem aizsargāt iekšējo tīklu pret sarežģītiem un augsta riska ļaunprātīgas programmatūras uzbrukumiem,. • Web Security – web satura, DNS un video filtrēšana.

FortiGate ugunsmūra 40F fiziskā iekārta, UTP servisa paka (Intrusion Prevention System, Advanced Malware Protection, Web Security, u.c.).

Pakalpojuma nodrošināšanai tiek izmantots Fortinet ugunsmūra pašapkalpošanās portāls, kas ļauj lietotājiem ātri un ērti veikt nepieciešamās izmaiņas bez Tet iesaistes.

Tet ir lielākais un drošākais uzņēmums, un pakalpojuma nodrošināšanu uztur Latvijas IT kiberdrošības speciālisti, izmantojot inovatīvus un kvalitatīvus kiberdrošības risinājumus.

Pakalpojuma ieviešanai ir nepieciešams interneta pieslēgums (var nebūt Tet internets). Tet eksperti Jūsu uzņēmumā izvietos fizisku ugunsmūra iekārtu un palīdzēs nokonfigurēt nepieciešamos parametrus, konsultēs un apmācīs turpmākai ugunsmūra pārvaldībai.

Ugunsmūra pārvaldībai ir pieejami rakstiski materiāli ražotāja mājaslapā, bet pakalpojums ietver arī Tet eksperta apmācību turpmākai ugunsmūra pārvaldībai.

Šajā pakalpojumā nav paredzēta uzturēšana – turpmāko pārvaldību veic pats uzņēmums. Pārvaldība un uzturēšana paredzēta pakalpojumos “Kiberdrošības pakalpojums ATBALSTS” un “Kiberdrošības pakalpojums PĀRVALDĪBA”.

Šo pakalpojumu izmantojuši

SIA "ELVI Latvija" izmanto SIA "Tet" piedāvāto ugunsmūru risinājumu. Ar ugunsmūra darbību esam apmierināti, darbojas nevainojami, konfigurēšana un uzturēšana no SIA TET puses tiek veikta ātri.
Igors Indriksons
SIA “Rīgas veselības centrs izmanto SIA “Tet” nodrošinātu pakalpojumu, kura ietvaros, lai nodrošinātu tīkla infrastruktūras aizsardzību, tiek izmantots SIA “Tet” piedāvātais Fortinet ugunsmūra drošības risinājums. Līdzšinējā sadarbība ar SIA Tet ir bijusi veiksmīga, pakalpojums tiek sniegts kvalitatīvi un atbilstoši līguma nosacījumiem. Līguma izpildē iesaistītie SIA Tet speciālisti ir zinoši un atsaucīgi, varam ieteikt SIA Tet citiem uzņēmumiem kā uzticamu sadarbības partneri.
Skaidrīte Vasaraudze
Rūpējoties par AS Pirmais Slēgtais Pensiju Fonds pienācīgu datu un uzņēmuma informācijas sistēmu aizsardzību, esam izvēlējušies SIA Tet piedāvāto Fortinet ugunsmūra drošības risinājumu. Kā arī izmantojam SIA Tet datortehnikas apkalpošanas pakalpojumu. SIA Tet speciālisti nodrošina uzņēmuma iekārtu apkalpošanu, AS Pirmais Slēgtais Pensiju Fonds darbinieku konsultēšanu un citu darba uzdevumu izpildi. Līdzšinējā sadarbība ar SIA Tet ir bijusi veiksmīga. Visi pakalpojumi tiek sniegti savlaicīgi.
Sandra Kalniņa

Licences iegāde uzņēmumam (2 gadi)
Cena Eur bez PVN
1968 €

Papildus pakalpojumi, kas iekļauti cenā

  • -