Green dots

Tavs digitālās attīstības gids

Ar ko sākt? Kādi digitālie rīki ir vajadzīgi tieši man? Kā piesaistīt finansējumu?

Šie ir jautājumi, kas interesē daudzus uzņēmējus, kuri vēlas likt pie darba jaunākās tehnoloģijas, lai padarītu savu uzņēmumu efektīvāku un pelnošāku. Mēs palīdzēsim ne tikai rast atbildes, bet arī kopīgi atradīsim veidus, kā tavā uzņēmumā reāli testēt un ieviest jaunās tehnoloģijas.

Gids Latvijas uzņēmējiem

Eiropas Digitālās inovācijas centrs ir gatavs kļūt par digitālo gidu ikvienam Latvijas uzņēmējam, lai veicinātu mūsu valsts digitālo attīstību. Mēs vēlamies audzēt mūsu uzņēmumu starptautisko konkurētspēju, padarot Latviju vēl pamanāmāku pasaules digitālajā kartē. Lai to īstenotu, šobrīd visvairāk palīdzam tieši mazajiem un vidējiem uzņēmumiem neapmaldīties digitālo risinājumu un zināšanu iespējās.

Mēs darbojamies saskaņā ar Latvijas Viedās specializācijas stratēģiju un esam apzinājuši jomas, kurās jaunu produktu un tehnoloģiju radīšana un papildu pētniecības kompetences šobrīd ir nepieciešamas visvairāk. Mēs uzskatām, ka valsts kopējai ekonomikas izaugsmei ir nepieciešams veicināt digitālo transformāciju tādās ražojošajās nozarēs kā lauksaimniecības pārtikas produktu, elektronikas, inženierzinātnes, kokrūpniecības un medicīnas nozare. Tieši tāpēc šo nozaru uzņēmējus visaktīvāk aicinām ar mums sadarboties.

Eiropas Savienības iniciatīva  

Mēs esam daļa no Eiropas digitālās inovācijas centru tīkla, ko ir radījusi Eiropas Komisija ar mērķi palīdzēt Eiropas uzņēmumiem uzlabot savus procesus, produktus un pakalpojumus, izmantojot jaunākās digitālās tehnoloģijas.

Mēs darbojamies saskaņā ar tādām Eiropas iniciatīvām kā “Eiropas zaļais kurss” (“European Green Deal”) un “Industrija 4.0” (“Industry 4.0”). “Eiropas zaļais kurss” ir plāns, kā padarīt Eiropas Savienības ekonomiku ilgtspējīgāku, izmantojot zaļās tehnoloģijas un vienlaikus samazinot gaisa piesārņojumu. Savukārt “Industrija 4.0” paredz attīstīt ražošanas procesus, ieviešot dažādas viedās tehnoloģijas, programmas un izmantojot lielos datus.

Digitālā transformācija un prasmju audzēšana

Neatkarīgi no tā, vai tavs uzņēmums ir prasmīgs digitālo tehnoloģiju lietotājs vai tikai vēlas par tādu kļūt – mēs varam sniegt tev atbalstu. Turklāt mēs ne tikai konsultēsim un palīdzēsim digitāli attīstīties, bet savedīsim kopā arī ar uzticamiem ceļabiedriem – pieredzējušiem partneriem gan no IT nozares, gan zinātnes lauka.

Pamatā palīdzam uzņēmumiem pilnveidoties divos virzienos. Pirmkārt, kopā ar mums tu vari uzsākt vai turpināt sava uzņēmuma digitālo transformāciju. Tas nozīmē – pārveidot un attīstīt savu uzņēmumu, liekot lietā jaunākās tehnoloģijas. Otrkārt, piedāvājam uzņēmumiem pilnveidot un audzēt savas digitālās zināšanas un prasmes, apmeklējot dažādus izglītības kursus, apgūstot speciāli izstrādātas programmas un pielāgotas lekcijas. 

Mēs ikvienam uzņēmumam varam palīdzēt noteikt digitālās attīstības mērķi un kopā sasniegt to pa īsāko ceļu!

Kā sākt sadarbību ar mums?

Sāc ar testu “Cik digitāls esi?” un noskaidro sava uzņēmuma digitālo briedumu. Testa rezultāti būs arī labs starta punkts mūsu sadarbībai. Uzzinot tos, mēs varēsim daudz labāk ieteikt, kuri digitālās attīstības ceļi un risinājumi ir piemēroti tieši tavam uzņēmumam. 

Ja vēlies uzzināt vairāk par mūsu pakalpojumiem, dodies uz sadaļu “Digitālās attīstības ceļš”.

Esam sagatavojuši rokasgrāmatu Digitālās attīstības gids Latvijas uzņēmumiem. Tā tev palīdzēs noorientēties programmas piedāvātajās iepējās un iepazīties ar kritērijiem, kas ir svarīgi, lai varētu pieteikties kādā no finansējuma programmām.

Ja tev ir kādi jautājumi, droši sazinies ar mums!

Cik digitāls esi?

Cik tavs uzņēmums ir gatavs jaunākajiem IT risinājumiem? Piesakies aizpildīt digitālā brieduma testu!
Arrow down right

Sazinies ar mums

Obligāts lauks
Nepareizs e-pasta formāts
Obligāts lauks
0 /

Ritināt uz leju