Elektronikas un datorzinātņu institūts
www.edi.lv
26936323
eberins@edi.lv

EDI viedais apģērbs- cilvēka pozas analīzei un salīdzināšanai (sports, rehabilitācija, fizioterapija))

Sistēma ļauj ierakstīt cilvēka kustības un salīdzināt tās ar cita cilvēka vai paša kustībām reālā laikā saņemot atgriezenisko saiti un padomus par kustības atkārtošanas precizitāti un vai kustības tiek veiktas pareizi. Piem. , vai pareizi vingro, vai pareizi izpilda treniņus utt.

Operatīvās vadības
Android

Tiek monitorētas cilvēka kustības reālā laikā un kontrolēts vai kustības tiek veiktas pareizi. Tas NAV video vai foto datu salīdzinājums. Sensoru dati tiek savākti un caur Bluetooth komunikāciju aizvadīti uz aplikāciju, kas darbojas Android iekārtā. Vairāk informācijas: https://www.edi.lv/en/projects/sensorial-clothes-for-accurate-physical-exercise-and-instant-feedback-scape-if/

Viedais apģērbs tiek uzlūkots , kā valkājama ierīce , kam nepieciešams ļoti mazs enerģijas patēriņš, vienlaikus nodrošinot augstu datu pārraides ātrumu un zemu latentumu , citādi sistēma nevarētu izsekot kustībām.

Ir izstrādāti algoritmi kustību ierakstīšanai, analīzei un vizualizācijai. Nepieciešams ir Android telefons, tablete ar Bluetooth pieslēgumu pie sensoru tīkla (kas iestrādāts apģērbā) datu savācēja, kurā ir arī mikrokontrolieris.

Rehabilitācijas pacienti, sports, fizioterapija, joga.

Apģērbā ir iestrādāti 20-30 sensori, var būt arī vairāk. IMU (Inertial Measurement Unit) dati tiek nolasīti ar ātrumu 50 kadri sekundē, kas pilņigi pietiek, lai atsekotu cilvēka roku, kāju un ķermeņa kustības. Unikāls ir tas, ka sensori tiek savienoti visi kopā ar vienu kabeli, nevis katram sensoram savs kabelis. 30 kabeļus iestrādāt apģērbā būtu problēmātiski un tas traucētu kustībām.

EDI licence

Nav specifiskas programmatūras, tikai EDI algoritmi

EDI atbalst: lai klients pats varētu sākt ražot vai pasūtīt apģērbu un ieviest kompānijas produktu klāstā

Tiek nodrošinātas ļiguma ietvaros

Tehniskais atbalsts līguma ietvaros

Šo pakalpojumu izmantojuši

Konfidenciāla informācija
Konfidenciāla informācija
Konfidenciāla informācija
Konfidenciāla informācija
Konfidenciāla informācija
Konfidenciāla informācija

Licences iegāde uzņēmumam (1 gads)
Cena Eur bez PVN
5000 €

Papildus pakalpojumi, kas iekļauti cenā

  • Atbalsts, turpmākā sadarbība un laiks tiek fiksēti līgumā