Smarttek MIXTURE SIA
smarttek.lv
+37122830328
konstantin.talikov@smarttek.eu

Syrve ERP - biznesa pārvaldības sistēma

Syrve ir visstraujāk augošakā viesmīlības biznesa vadības ERP sistēma Baltijā ar spēcīgu partneru risinājumu tīklu, iekļaujot POS un maksājumu apstrādi, mobilos pasūtījumus, noliktavas, personāla un finanšu vadības, piegādes un lojalitātes sistēmas. https://smarttek.lv/en/products/software/syrve

Administratīvie Personāla vadības Pārdošanas Resursu pārvaldības Operatīvās vadības
Kases sistēma ERP Cloud based

Vienotā ERP sistēma biznesa procesu pārvaldībai restorāniem, bāriem, kafejnīcām, franšīzem, dažādu koncepciju restorāniem, veikaliem, bistro, piegādes dienestiem, viesnīcām, u.c. konceptiem. Syrve ir modulāra centrālā sistēma, kuras funkcionālu iespējams paplašināt ar jaudīgu API. ERP darbojās kopā ar sertificētu kases sistēmu atbilstoši LR likumdošanai, kas ļauj pieņemt skaidras naudas apmaksas arī kātienē.

- ERP un mākoņu Ofiss - noliktavas, darbinieku, finanšu pārvaldība ar prognozēm, mobilajām aplikācijām, ēdienkarti un online atskaitēm; - POS maksājumi - kases sistēmas uzņēmumiem, maksājumu termināli, e-komercijas risinājumi, vienotā sistēmā veicot piegādes pasūtījumus un apkalpošanu pie galdiņiem - Gatavo ēdienu piegāde - pārvaldīšana ar zvanu centru, loģistiku, kurjeru navigāciju, aplikācijām un piegādes mājaslapām - API risinājumi - Restfull API protokoli ārējai sistēmu integrācijai

- Syrve 8.1.6013.0 versija ar kases sistēmu Syrve POS 8.1 - Mākoņu Ofiss uzņēmuma vadībai, pieejams neierobežoti caur web; - Cloud serveris ar GDPR atbalstu - nav nepieciešams dators datu uzglābāšanai (backup, profilakse, atbalsts); - Kases sistēmas un BackOffice platforma: Windows 10

Syrve ir intuitīvs dizains un tas nodrošinā neaizmirstamu lietotāja pieredzi - to ir viegli apgūt, var mainīt ārējo izskatu pēc savas vajadzības, kā arī pielagot izvelnes/pievienot favorītiem, ātri pārskatīt popularas pozīcijas, izmantot meklētāju, u.tml. Mēs savukārt nodrošinām pilnas sistēmas apmācības jauniem un esošajiem lietotājiem, lai padarītu Jūsu pieredzi darbā ar Syrve vēl labāku.

Syrve darbojas vairāk nekā 15 valstīs Eiropā, nepārtrakti uzlabojot sistēmas funkcionālu, ieviešot jaunākas tehnoloģijas, atbalstot jaunas partneru integrācijas atbilstoši tirgus tendencēm. Smarttek ievieš un apkalpo Syrve 4 valstīs - Latvijā, Igaunijā, Vācījā un Somijā, ka arī sadarbojas ar partneriem Eiropā, UK un UAE, uzlabojot Syrve lietotāju pieredzi un piedāvājot viedo risinājumu ekosistēmu viesmilības nozarei. https://smarttek.lv/en/Products/Software/Third-Party-Integrations

Katram projektam tiek piesaistīts projektu menedžeris visā projekta garumā, kas nodrošina sākuma projekta analīzi un automatizācijas projekta plāna izstrādi un talāko darba koordināciju ieviešanas un uzturēšanas nodaļām. Ar ieviešanu nodrabojas atsevišķa ieviešanas komanda, nodrošinot tehnisko apsekošanu, nepieciešamo resursu plānošanu, apmācības un sistēmas konfigurāciju, uzstādīšanu un palaišanu.

Visa projekta izpildes garumā nodrošinam konsultācijas un apmācības, kas iekļautas sākuma cenu piedāvājuma, nodrošinot video un grafiskos materiālus, webinārus, klātienes apmācības.

Nodrošinām ERP un integrēto risinājumu apmācības un uzturēšanu visā darbības laikā bez papildus maksas (standarta cena 45 EUR/mēn)

Šo pakalpojumu izmantojuši

Esam pilnībā gandarīti ar izvēlēto sadarbības partneri mūsu maiznīcai un brokastu vietai Rīgā, kas nodrošina caurspīdīgu uzskaiti, pārredzamu finanšu plūsmu, nepārtrauktu darbību un uz attīstību balstītu sadarbību.
MIKLA Bakery
As one of first Syrve users in Latvia we are fascinated how Smarttek company has grown during 7 years of cooperation, from ERP system provider to solution ecosystem provider with payment processing, QR ordering, e-order & e-document solutions, data export interfaces to accounting systems etc. Last excitement was using POS payment terminals with ERP system, that allowed us to improve customer service and finance control, that could not be achieved working with local banks.
Hotel Le Chevalier
Kopš uzsākām sadarbību, Smarttek vienmēr ir nodrošinājis tikai kvalitatīvus un viedus risinājumus mūsu biznesa vajadzībam: restorānam, veikalam, golfa klubam un viesnīcai. Syrve, kā produkts mums ļoti patīk, tas nepārtraukti attīstas un dod mūsu biznesam pienesumu laika ekonomijas ziņā, ļaujot pārvaldīt biznesa procesus viegli un caurskatami attalināti, izmantojot vien mobīlas ierīces.
Jurmala Golf Course

Licences iegāde uzņēmumam (2 gadi)
Cena Eur bez PVN
3599 €

Papildus pakalpojumi, kas iekļauti cenā

  • kases sistēmas licence
  • lojalitātes CRM
  • integrāciju API
  • apmācības un konsultācijas
  • ieviešana un uzturēšana