Squalio
squalio.com
+371 67509900
squalio@squalio.com

Copilot darbam Microsoft vidē 5 lietotājiem uz 12 mēnešiem

Izmantojiet Microsoft 365 un mākslīgā intelekta potenciālu, savu ikdienas biroja darbu slodzi mazinot ar Copilot iespējām. Papildu saņemsiet pārskatu par savu līmeni Microsoft 365 potenciāla sasniegšanā, attiecībā pret sava darba specifiku.

Administratīvie Pārdošanas Konsultēšana par stratēģisko vadību
Cloud based Mākoņpakalpojums Mobilā lietotne; Web bāzēta pārvaldība AI Workflow

Copilot for Microsoft 365 ir ģeneratīvā mākslīgā intelekta palīgu grupa satura radīšanai, atrašanai un ikdienas uzdevumu atvieglošanai Microsoft 365 vidē. Copilot rīki paredzēti darbiniekiem, kuri ikdienā izmanto datoru un strādā ar e-pastiem, dokumentiem, prezentācijām, intensīvi sadarbojas komandās, izmantojot Microsoft Teams sarakstēm un sapulcēm.

Teams sapulču kopsavilkumu un ieskatu veidošana, iespēja uzdot jautājumus par ritošu/beigušos sapulci, saņemt precīzu, jēgpilnu atbildi un avota atsauci. - Outlook e-pastu kopsavilkumi, MI izmantošana to rakstīšanā (GenAI), informācijas atrašana pastkastē. - plašo Word, Excel un PowerPoint funkcionalitāšu efektīva pielietošana, izmantojot iespēju veidot un apstrādāt saturu sarunas formātā; - darba materiālu izveides komandām SharePoint, Loop, OneNote, Whiteboard, Forms u.c. Microsoft 365 servisos

Copilot for Microsoft 365 ir mākoņrisinājums izvietots Microsoft datu centrā Eiropā (Eiropas klientiem). Risinājuma tīmekļa versija ir pieejama, izmantojot jebkuru interneta pārlūku, ierīcēs ar piekļuvi internetam. Ražotājs iesaka izmantot Microsoft Edge, jo tas nodrošinās vislabāko pieredzi. Darbvirsmas un mobilajām lietotnēm, piem. Outlook, Word, Excel, PowerPoint, Teams u.c. Copilot pieejams platformās-Microsoft 365 Apps for Business/Enterprise un versijās kas ir ieguvušas Copilot atbalstu.

Papildinot Microsoft 365 ar Copilot, uzņēmums iegūst darbspējīgu rīku ar digitālā super varoņa īpašībām - tas mijiedarbojas, veicina un atvieglo ikdienas darbu veikšanu, paaugstina darbinieku produktivitāti populārās Microsoft 365 programmās, piemēram, Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Teams un citās. Padarot vieglāku un baudāmāku darba ikdienu. Darbinieku vidū novērtēts rīks. 70% darbinieku, kas strādājuši ar Copilot palīdzību, atzīst, ka tas ir kļuvis par neaizstājamu palīgu ikdienas darbos.

Pieejams – jau kopš 2023.gada novembra Copilot ir plaši pieejams, ar arvien pieaugošu popularitāti uzņēmumu vidū. Novērtēts ar 24/7 sniegto MI asistenta palīdzību, kā arī pastāvīgi uzlaboto jau tā lielisko performanci un lietojamību, par pieņemamu un sasniedzamu cenu, neatkarīgi no uzņēmuma lieluma. Efektīvs - paaugstiniet produktivitāti un tajā pat laikā iegūstiet laiku radošām un stratēģiskām aktivitātēm.

Lietotājiem, kuri izmantos Copilot for Microsoft, jābūt kādai no šīm licencēm: Microsoft 365 Business Basic, Business Standard vai Business Premium; Microsoft 365 E3, E5, F1, F3; Office 365 E1, E3, E5.

Interneta pieslēgums un pieeja Microsoft tiešsaistes servisiem

Pirms iegādes - Copilot for M365 funkcionalitātes konsultācijas, sistēmas demonstrāciju sasaistē ar katras konkrētās organizācijas biroja darba un administratīvajiem procesiem, izaicinājumiem un vajadzībām pirms risinājuma iegādes. Iegāde - Copilot for Microsoft 365 un saistīto risinājumu pieejamo funkcionalitāšu, abonementu licencēšanas, tiesību, garantiju, datu privātuma, cenu, optimālākā risinājuma izvēles konsultācijas. Nodrošinām ērtu licenču iegādes procesu (līgumsaistības, rēķini). Ieviešana - ieviešanas atbalsts un apmācības uzņēmuma Copilot for Microsoft 365 risinājuma administratoram: risinājuma ieslēgšana, tiesību pārvaldība, drošība, sagatavošana gala lietotāju atbalstam. Gala lietotāju apmācības aktuālos ikdienas scenārijos atbilstoši uzņēmuma specifiskajām vajadzībām.

Ražotāja mājas lapā ir pieejami mācību materiāli un zināšanu krātuve gan par Copilot for Microsoft 365 funkcionalitāti, gan arī par dažādiem ar pārdošanas, mārketinga, operatīvās vadības procesiem konkrētās industrijās un funkcijās: Microsoft Copilot for Microsoft 365 documentation | Microsoft Learn un Copilot for Microsoft 365 – Microsoft Adoption.

Pēc Copilot for Microsoft 365 ieviešanas Squalio sniegs attālinātas atbalsta un uzturēšanas konsultācijas par funkcionalitātes plašāku apgūšanu vai tehnisko problēmu novēršanu. Risinājuma cenā ir ietverts risinājuma atbalsts 1h / mēnesī 1 gada garumā.

Šo pakalpojumu izmantojuši

Apmācības un darbnīcas palīdzēja saprast, ko ar Copilot ir un vēl nav iespējams paveikt, ļaujot identificēt sadaļas, kur ieguvumus gūt ir vienkārši, un arī tās, kur vēl jāpagaida. Rezultātā izveidojām plānu, kuru tagad ieviešam. Lielākais ieguvums ir iespēja abrīvot augstākās raudzes ekspertu laiku no obligātiem, bet laikietilpīgiem uzdevumiem. Daļu no tiem tagad ekspertiem paveikt ir vienkāršāk, citus - nu iespējams deleģēt vēl augošiem speciālistiem.
Arnis Daugulis
Squalio's Headstart program perfectly fits our law firm's needs. It offered adaptable Copilot use cases while keeping confidentiality a priority. Their clear strategy helped us significantly boost productivity. The biggest win? Time saved on meeting management! Copilot in Teams captures discussions, letting us focus on the conversation, not note-taking. Now, even junior associates can lead meetings, freeing up senior partners' time.
Madars Lapčenoks
Copilot training and consulting engagement were outstandingly clear and accessible, ensuring everyone could grasp the concepts regardless of their technical background. It provided a concrete roadmap to integrate Copilot into our university’s IT framework effectively.
Raul Hanson

Gatava risinājuma cena.
Cena Eur bez PVN
4990 €

Papildus pakalpojumi, kas iekļauti cenā

  • Copilot for Microsoft 365 plāna licences 5 lietotājiem uz 12 mēnešiem
  • 12h Squalio ieviešanas atbalsta pakalpojumi
  • 1h Squalio uzturēšanas pakalpojumi (pēc ieviešanas) mēnesī